Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 035 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Pure Ambar
S vůní ambry, váha 28 g
(7)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svícen Sphere
Kamenný
Doručíme od 29. 10. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v lososové barvě, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Hračka do vody Dusky Pink
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Bryndák Oslo
Mušelínový, šedý
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Hrnek Arto
400 ml, kameninový, hnědý/béžový
Doručíme od 22. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Bizzotto
Lucerna Annecy
Porcelánová, 6x7 cm, výška 10 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 230x220 cm
(29)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
456 Kč
Do košíku
Do košíku
NOMA
Náramek
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Ručník Arto
Froté, z bio bavlny, oranžový/béžový, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Umělá rostlina Odora
Ø 63 cm, výška 57 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, oranžové/šedomodré
Skladem
Poslední kousek
480 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Držák s kelímkem Film Hook
Plastový, bílý, 7x7 cm, výška 9,5 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
464 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, koňakově hnědý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Matisse
30x30 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
316 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Osuška Morocco
Bavlněná, s ornamentem, černobílá, 70x140 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, šedomodré, 260x220 cm
(105)
Doručíme od 3. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
Novinka
Zone
Ručník Sauna
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x100 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
Zone
Ručník Sauna
Froté, bavlněný, světle hnědý, 50x100 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na jednolůžko, tmavě hnědé, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Squiggly Breeze
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Love Story
Vodítko Double Handle
Černé, délka 150 cm
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Dětské povlečení Zoo Animals
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé, bavlněné, 120x150 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Good Morning
Povlečení Jos
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, s květinovým vzorem, tmavě modré, 200x220 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Cole
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh City Space Explorer
Objem 10 l
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě zelené, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, modrá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(13)
Doručíme od 19. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, zelená
Doručíme od 16. 10. 2026
881 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
460 ml, kameninový
Doručíme od 22. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Boletus
Bavlněný, bílý/hnědý, 25x25 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Kindsgut
Bryndák London
Mušelínový, žlutý
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v mentolové barvě/šedé, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Royal Leather
Vonná, sojová, s vůní kůže, doba hoření 25 h, ø 13 cm, výška 6,5 cm
(154)
Doručíme od 19. 10. 2026
968 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
835 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Forma na chleba Nest™ Bake
30 x 19 cm, ocel
Doručíme od 14. 10. 2026
611 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v hořčicové barvě, 130x160 cm
(409)
Doručíme od 6. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, světle šedá, 17x18 cm, výška 13 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
837 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, modrá
Doručíme od 16. 10. 2026
881 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Podpěra rostlin
Dřevěná, 100x3 cm, výška 100 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Kindsgut
Bryndák London
Mušelínový, šedý
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
V terakotové barvě, 14,5x24,5 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
179
180
181
...
189
Načíst další