20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 031 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlak na polštář Merry Christmas
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, zelená, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Foutastic
Župan Cappa
Velikost M, bavlněný, béžový
(32)
Doručíme od 3. 11. 2026
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x120 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
490 Kč
s kódem
613 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
S|P Collection
Difuzér Marn
S květinovou vůní, objem 200 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Lesley
Bílé, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s časovačem/stmívatelné, 21x10x6 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
621 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Sencha
350 ml, se sítkem, z litiny, černobílá
Doručíme od 22. 10. 2026
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, šedozelený, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Styler
Obraz Soft Magnolia
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Strelizia Leaf
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Styler
Obraz NY Bridge
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Feathers
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlak na polštář Merry Christmas
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlak na polštář Merry Christmas
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlak na polštář Merry Christmas
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
2 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Ombre Rainbow Clouds
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/růžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Spirella
Šperkovnice Alais
Skleněná/bambusová, se zrcadlem, ø 13,5 cm, výška 5 cm
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x140 cm
(9)
Doručíme od 19. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Shine
300 ml, kameninový, v leskle stříbrné barvě
Doručíme od 20. 10. 2026
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Golden Fall
Lněný, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Styler
Obraz Golden Gate
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlak na polštář Merry Christmas
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Abner
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
652 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Fleece
Napínací, na jednolůžko, z mikroplyše, krémové, 90x190 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
S|P Collection
Váza Twig
Vysoká, modrá, ø 9 cm, výška 59 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, bílá, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
OYOY Mini
Dětské hrnky v sadě Mellow
2 ks, silikonové, modré/hnědé
Doručíme od 16. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenice Obila
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
128 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Love Flow
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
ZicZac
Utěrky v sadě Duo Waffle
3 ks, bílé/hnědé, 50x76 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, tmavě modré, 260x220 cm
(105)
Doručíme od 3. 11. 2026
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Svícen Hiro
Kameninový
Doručíme od 20. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Z mikroplyše, hnědá, 130x160 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sklenice v sadě
2 ks, 220 ml
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Svícen Two
Polyresinový
Doručíme od 30. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 220 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
755 Kč
s kódem
944 Kč bez kódu
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Béžová, 10x95 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, ø 20 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Light & Living
Svícen Isara
Kovový
Doručíme od 19. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, růžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
182
183
184
...
189
Načíst další