Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 073 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(6)
Doručíme od 18. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Town
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, bílé/béžové, 200x200 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Malmo
47x57 cm, na zeď, bílý, na fotku 40x50
(6)
Doručíme od 18. 11. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Meadore
Béžový, 170x270 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
379 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(19)
Skladem
437 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Tiseco Home Studio
Deka Teddy
Z mikroplyše, šedá, 170x130 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, světle růžová
(16)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Perfumed Prague
Interiérová vůně #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní šafránu/s vůní cedru, 200 ml
(7)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Ohana White"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
554 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Forest Fable
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(7)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(7)
Skladem
388 Kč
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Mermaid
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 135x200 cm
(7)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Plastový, béžový, 25x12 cm, výška 12 cm
(7)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Cooksmart ®
Zástěra Forest Fable
Bavlněná, hnědá/krémová
(7)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Wave"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
646 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Fig
S vůní fíků, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Florist
2 ks, 330 ml, keramické
(7)
Skladem
989 Kč
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bianca
Povlečení Floral Toile
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, béžové, 135x200 cm
(7)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribble
Z mikroplyše, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Purple"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(7)
Skladem
380 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, modré, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, zelené, 180x200 cm
(7)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, béžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(7)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Sass & Belle
Konvička na zalévání Sausage Dog
Porcelánová
(7)
Skladem
779 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
Good Morning
Plážová osuška Jungle party
Sametová, 75x150 cm
(7)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Morris
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(7)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(7)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, černý, 20x20 cm, výška 50 cm
(7)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Holm
Kámen na pizzu
Kameninový, 34x33 cm, výška 1 cm
(7)
Skladem
590 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Utěrka Fruits de Provence
Bavlněná, 50x70 cm
(7)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 180x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Rex London
Interaktivní hračka Colour changing bath book Ocean
(7)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Balvi
Květináč Kitty
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 13,5 cm, výška 14 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
545 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Nástěnná dekorace Mango
Dřevěná, ø 28 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, světle hnědý, 50x90 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Guyana
Omyvatelný, s PVC vrstvou, zelený, ø 160 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Pantone
Organizér Black 419
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 70x140 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Balvi
Zarážka na knihy Sherlock
Kovová
(7)
Skladem
Poslední kousky
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Eliot
Kamenný
(7)
Skladem
212 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
33
34
35
...
190
Načíst další