20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 031 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Koupelnový organizér Bristol
Textilní, bílý/růžový, 21x9 cm, výška 37 cm
(58)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Rámeček Japan
33x43 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(43)
Doručíme od 18. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(49)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
340 ml, plastový, v mentolové barvě
(33)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1,6 l
(124)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(55)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, oranžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(36)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, tištěný, na plátně
(60)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Prehistoric Land
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(39)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Oblíbené
Antic Line
Drobná dekorace Antique Chair
Kovová, 6x6 cm, výška 14,5 cm
(39)
Skladem
Poslední kousky
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 28,5x28,5 cm, výška 8 cm
(97)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Forma na bábovku
ø 26 cm, kov
(25)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s ornamentem, tmavě zelené, 135x200 cm
(78)
Doručíme od 3. 11. 2026
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Acorn
14x14 cm, výška 22 cm
(108)
Skladem
300 Kč
s kódem
375 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami
Hrnek Domov tu
260 ml, porcelánový, bílý
(67)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(77)
Skladem
Poslední kousek
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
206 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Zátky na víno v sadě Blister
(61)
Skladem
177 Kč
s kódem
221 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Smithy
Na čajovou svíčku, keramický
(41)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Versailles
340 ml
(41)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 80 ml, skleněné, na espresso/dvoustěnné
(66)
Skladem
236 Kč
s kódem
295 Kč bez kódu
148 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Dakls
Hrnek Happy Time
770 ml, keramický, červený
(76)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, bílé, 180x200 cm
(31)
Doručíme od 23. 10. 2026
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(60)
Doručíme od 6. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Dogs
Bavlněná, modrá
(57)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
340 ml, plastový, tmavě modrý
(37)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(24)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, světle šedá, 160x210 cm
(40)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 240x200 cm
(37)
Skladem
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(24)
Doručíme od 3. 11. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Marble
Na zip, s abstraktním vzorem, 45x45 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(210)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Garden Pleasure
Houpací síť Hawaii
Délka 155 cm, šířka 100 cm, nosnost 100 kg
(69)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, světle zelená, 500 ml
(27)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Deka Nutcracker
Z mikroplyše, s vánočním motivem, tmavě zelená, 130x170 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, krémový
(33)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Perfumed Prague
Svíčka Slavic Edition: #09 Library
Vonná, sojová, s vůní dřeva/s vůní dubu/s vůní kůže, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(33)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Perfumed Prague
Svíčka #47 Tangerine, Neroli and Saffron
Vonná, sojová, s vůní cedrového dřeva/s vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní šafránu/s vůní pomerančového květu, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(33)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(63)
Skladem
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, bílé, 160x200 cm
(33)
Skladem
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Pixie
350 ml, keramický, na latte, zelený
(33)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
House Nordic
Podsedák Lambskin
Kožešinový, bez uchycení, ø 35 cm
(85)
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
541 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní rukavice
(50)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, fialová, 500 ml
(33)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
Ø 11 cm, výška 25 cm
(58)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, hnědé, 200x200 cm
(108)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, bílá, ø 16,5 cm, výška 20 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
1
...
6
7
8
...
189
Načíst další