Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 035 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací teploměr
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Lion
Vkládací, dřevěné, vhodný věk 2+
(2)
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, modré, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Colorful
50 str., formát A5, bez potisku
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Ručník Caro
Vaflový, bavlněný, bílý, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
726 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice Laura
Bílá, 18x28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
RecentToys
Desková hra Match!
(2)
Skladem
Poslední kousky
190 Kč
s kódem
224 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Palm
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Zahradní koš XL
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 22x6x34 cm
(2)
Skladem
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský talíř
Silikonový, šedý, 16x25 cm
(2)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Happy Birthday
16 ks, papírové, s hvězdičkami/s nápisem, 16,5x16,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
15 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Dakls
Rozprašovač
Skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousky
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z mikrovlákna, modré, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Zelená, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Brandani
Sklenice Carezza
350 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousek
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Mia
Plastový, LED, na baterky, délka 270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Váza
Skleněná, hnědá, ø 22 cm, výška 29 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
794 Kč
s kódem
934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Ego Dekor
Vánoční světelná dekorace
Bílá, skleněná, LED, na baterky, 10x8x13 cm
(2)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Outdoor
Venkovní, doba hoření 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Prehistoric Dinosaurs
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
28x26 cm, výška 24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Kitchen
150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Utopia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé/hnědé, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, béžový, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na psací potřeby, kovový, 8,5x27 cm, výška 13,5 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
837 Kč
s kódem
985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, červené, 180x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, tmavě modré, 180x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
617 Kč
s kódem
726 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Floryda
53x73 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 50x70
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě
192 str., formát A4, linkované
(2)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Yellow 012
475 ml, porcelánový, žlutý
(2)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Zoo Animals
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, šedé, 135x190 cm
(2)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, khaki, 150x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, oranžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bianca
Dekorační polštář Carved Fur
Z mikroplyše, šalvějově zelený, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Dragon Power
Objem 28 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
78
79
80
...
189
Načíst další