Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 005 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Zone
Ručník Inu
Froté, bílý, 50x100 cm
(3)
Skladem
315 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Puzzle Fairies in the Garden
Počet dílků 48, vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousek
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, světle zelená, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
173 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x90 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Bing
Plastová, LED, na baterky, 24x15x32 cm
(3)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Crochet Print
Z mikroplyše, 130x170 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
3 ks, v terakotové barvě, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Interiérová vůně #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
S vůní santálového dřeva/s vůní růžového pepře/s vůní máku, 200 ml
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
3 ks, šedé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #69 Lemongrass, Bergamot, Sandalwood
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní bergamotu/s vůní citronové trávy, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Váza
Ručně vyrobená, skleněná, červená, ø 17 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka Slavic Edition: #88 Linden, Moss, Hibiscus
Vonná, sojová, s vůní mechu/s vůní ibišku/s vůní lípy, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Missy
S příměsí bavlny, se snímatelným potahem, 35x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #68 Peony, Linen, Fern
Vonná, sojová, s vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #67 Mango, Clementine, Sandalwood
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní manga/s vůní klementinky, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #101 Palo Santo
Vonná, sojová, s vůní palo santo, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Shine
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Floral Set
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Interiérová vůně #88 Linden, Moss, Hibiscus
S vůní mechu/s vůní ibišku/s vůní lípy, 200 ml
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Mae
Ručně malovaná, keramická, v lososové barvě/krémová, 8,5x18,5 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, hnědý
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Bashir
Z kameniny, tmavě modrá/krémová, ø 14,5 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
710 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Tuoksu Cashmere
S vůní pižma/s vůní jasmínu/s vůní gardénie/s vůní kašmíru, 100 ml
(1)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Premium
-15 % s kódem
Balvi
Nástěnka Noir
Magnetická, 30x42 cm
(1)
Skladem
279 Kč
s kódem
328 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Aloha
Zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Black
230 ml, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
706 Kč
s kódem
830 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Lucerna Stoense
Kovová, ø 25 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "Rainbow"
Na jednolůžko, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Umělý eukalyptus Eucalyptus
Ø 25 cm, výška 110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Premier Housewares
Obal na květináč Orvena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, zelený, 20x10 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
311 Kč
s kódem
366 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Svíčka No. 5 Sea Salt
Vonná, s vůní moře/s vůní soli, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, žlutá/růžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
500 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Bayado
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Fotoalbum Life
(1)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
La Rochére
Hrnek Abeille
520 ml, kameninový, krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
672 Kč
s kódem
791 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sass & Belle
Váza Peeking Sausage Dog
Z dolomitu, bílá, ø 10 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Dakls
Hrnek Bloom
620 ml, keramický, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Bigso
Organizéry v sadě Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na psací potřeby/na dokumenty, kartonové
(1)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
86
87
88
...
188
Načíst další