20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 507 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Manor
Na čajovou svíčku, keramický
(107)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Gelová pera v sadě
3 ks
(163)
Skladem
180 Kč
s kódem
225 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(239)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Kaleidoskop Colourful Creatures
Vhodný věk 3+
(1084)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Sagaform
Dekantér Oval
2 l
(186)
Skladem
Poslední kousky
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, červené, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(344)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Casafina
Hrnek Taormina
410 ml, keramický, modrý/tyrkysový
(65)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, bílý, 25x25 cm, výška 18 cm
(208)
Skladem
Poslední kousky
546 Kč
s kódem
682 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Hrnek Amo
220 ml, skleněný, na cappuccino/dvoustěnný
(434)
Skladem
210 Kč
s kódem
263 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Osušky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 70x140 cm
(225)
Doručíme od 3. 11. 2026
914 Kč
s kódem
1 142 Kč bez kódu
286 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Woodland
Bavlněná/lněná, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(658)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Boy S
Plastový, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(174)
Skladem
Poslední kousky
388 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Farmers Kitchen
Bavlněná, modrá
(114)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Farmers Kitchen
3 ks, bavlněné, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 50x90 cm
(398)
Skladem
562 Kč
s kódem
702 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, bílý, 25x25 cm, výška 18 cm
(69)
Skladem
826 Kč
s kódem
1 033 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
HIP
Dekorační polštář Tomorrow
Sametový, 48x48 cm
(131)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Zrcadlo Lahti
Nástěnné, 47x127 cm
(149)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 018 Kč
s kódem
1 272 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Brandani
Hrnky v sadě Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, bílé
(90)
Doručíme od 2. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Tahací hračka Charlie the Sausage Dog
Dřevěná, vhodný věk 3+
(255)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětské tetování Prehistoric Land
Vhodný věk 3+
(409)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Jeweline
ø 24 cm, kov
(128)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bonami
Dárkový poukaz
2 000 Kč, elektronický
(59)
Skladem
2 000 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Classical
Na čajovou svíčku, keramický
(133)
Skladem
Poslední kousky
537 Kč
s kódem
671 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Oxford Denim
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(201)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Retro Meadow
Bavlněná, žlutá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(461)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(144)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Skladem
943 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
197 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, šedý, 50x25 cm, výška 18 cm
(146)
Skladem
1 241 Kč
s kódem
1 551 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, bílý, 50x25 cm, výška 18 cm
(228)
Skladem
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Libellules
280 ml
(135)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Elvis the Elephant
Plastová/tritanová, modrá/tyrkysová, 500 ml
(212)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Květináč Terrazzo
Betonový, s odtokovým otvorem, ø 34 cm, výška 37 cm
(71)
Skladem
1 447 Kč
s kódem
1 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(150)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Kaleidoskop Night Sky
Vhodný věk 3+
(636)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, světle růžový, 25x25 cm, výška 18 cm
(114)
Skladem
Poslední kousky
546 Kč
s kódem
682 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Dětský koberec Beats
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
(55)
Skladem
1 399 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
Ø 18 cm, výška 18 cm
(190)
Skladem
371 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 15x15 cm, výška 7 cm
(118)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Functio
Na čajovou svíčku, keramický
(82)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Aromalampa Frida
Ø 9 cm, výška 13,5 cm
(54)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 50x25 cm, výška 18 cm
(100)
Skladem
Poslední kousky
1 075 Kč
s kódem
1 344 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zvonek
Kovový, 14x13 cm, výška 25 cm
(123)
Skladem
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 25x25 cm, výška 18 cm
(207)
Skladem
Poslední kousky
521 Kč
s kódem
651 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
+ Hloubka (2)
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, zelený, 25x25 cm, výška 18 cm
(106)
Skladem
524 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Skladem
1 087 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
227 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 50x25 cm, výška 18 cm
(231)
Skladem
868 Kč
s kódem
1 085 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Summer
60x80 cm, tištěný, na plátně
(154)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
...
240
Načíst další