Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 465 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Renata Corsi
Psaníčko AW20 RC 8089
Kožené
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 580 Kč
s kódem
1 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Ubrus Fairies in the Garden
Z papíru, s květinovým vzorem, 120x180 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Nástěnka Tower
Magnetická, 58x42 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Renata Corsi
Psaníčko SS21 RC 8089
Kožené
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 580 Kč
s kódem
1 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Napájecí kabel Connecta
500 cm
(1)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 19,5x50 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Prostírání Crochet
S příměsí bavlny, pratelné, ø 35 cm
(1)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Woodland Buddies
Do postýlky, světle zelené, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 029 Kč
s kódem
1 210 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Othello
Látkové, ø 38 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Bellis
6 ks, froté, bavlněné, s ornamenty, oranžové/béžové, 2x malý ručník (30x50)/2x střední ručník (50x90)/2x osuška (70x130)
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Osuška Gobo
Froté, bavlněná, s pruhy, v levandulové barvě/krémová, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
HIP
Povlečení Romini
Na jednolůžko, na zip, teplé/oboustranné, flanelové, mandala/s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 087 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Delicia
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s potiskem, šedý/béžový, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Bees
192 str., formát A6, linkované
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kartos
Sešit s propiskou Cleopatra
96 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Fiete
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, ø 160 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, modré, 185x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Dekorační polštář Carved Fur
Z mikroplyše, růžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Kartos
Kaligrafická sada Florentia
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 198 Kč
s kódem
1 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Tropy
Na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A5, linkované
(1)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Gerard
70x100 cm, tištěný, na plátně
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, zelený, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, krémová, 125x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
256 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Paws Light Beige
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 120 cm
(1)
Doručíme od 30. 11. 2026
1 300 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, 145x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bunny Tails Ditsy Flowers
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Lottie Floral Embroidery
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 266 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Grenades
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
994 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, damaškové, bílé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Černobílý, z masivního dřeva, 36x10x110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Salcombe Boats
Bavlněná, modrá, 18x88 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Rosy Bandas
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Hearts
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 11x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Billy
Z masivního dřeva, LED, na baterky, 15x3x17 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Pouzdro na sáčky
Šedé
(1)
Doručíme od 19. 11. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z egyptské bavlny, růžové, 135x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, světle modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Obal na květináč Mash
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 28 cm, výška 30,5 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 174 Kč
s kódem
1 381 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Deka Mid Century
Z mikroplyše, béžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
My House
Přehoz Victory
Z mikroplyše, krémový, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 27x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
134
135
136
...
239
Načíst další