Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 495 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Pantone
Zápisník Green 16-6340
Čtverečkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost XS/S, bavlněný, růžový
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Boyhood
Soška Maverick
Dřevěná, 13,5x11,5 cm, výška 5 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
(1)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
s kódem
156 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Marsala
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Sherpa
Z materiálu bouclé, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle růžová, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě zelená/modrá, 70x133 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Hidden
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
387 Kč
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, světle růžový, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, černý, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
224 Kč
s kódem
263 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Povlečení Pleasantly
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 623 Kč
s kódem
1 909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Šedá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 8x5x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Tie Dye Football
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, fialové/tyrkysové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, vínové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Spices Box
30x30 cm, tištěný, skleněný
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, černá, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Martini
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Bryndáky v sadě Windflower Creme, Blossom Pink
2 ks, s květinovými vzory
(1)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost XS/S, bavlněný, bílý
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Haden
Kávovar
Bílý, na filtrovanou kávu, z nerezové oceli, objem 1,8 l, příkon 900 W
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 502 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, šedý, na fotku 15x21
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, zelený, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, oranžový, 55x55 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Kave Home
Sklenička Neia
260 ml, na víno
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
165 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Second Venice Set: San Giorgio – James McNeill Whistler
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(1)
Doručíme od 10. 11. 2026
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Amber Bronze Stripes
Lněný, na zip, s pruhy, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Gentle
Ø 12 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
545 Kč
s kódem
641 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení
Na jednolůžko, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A6, linkované
(1)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Beach Home
70x100 cm, tištěný, na plátně
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 555 Kč
s kódem
1 829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(1)
Doručíme od 19. 11. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Osuška Arto
Froté, z bio bavlny, s pruhy, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Leopold Vienna
Skleničky v sadě Corvina
2 ks, 490 ml, na víno
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home Luxury
Povlečení White Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, bílé/šedé, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Jacob Geo
Na dvoulůžko, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
136
137
138
...
240
Načíst další