Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 418 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Orange Meadow
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Lil Planet
Do postýlky, na knoflíky, zelené, 100x135 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
700 Kč
s kódem
824 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Chaplin
Ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Belline
Bílý, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, béžový/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(1)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Orion
Hrnek Decora
390 ml, porcelánový, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousek
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Snips
Dětský svačinový box Unicorn
Plastový, růžový, 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, černý, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka
Bavlněná, šedá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Joylight
Bílá/černá, plastová, LED, na baterky, ø6,5x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Běhoun na stůl Rachel
S potiskem, 40x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, béžový, 180x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
PT LIVING
Obal na květináč Tonar
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 25,5 cm, výška 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka
Z mikroplyše, šedá, 130x180 cm
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, ø 30 cm, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Mickey and Minnie "Love"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, červené/bílé, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
714 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Pantone
Váza Yellow 012
Keramická, žlutá, ø 10 cm, výška 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 240 Kč
s kódem
1 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
994 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Vodítko Essentiel
Černé, délka 100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, hnědý, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Paws Light Beige
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 133 cm
(1)
Doručíme od 30. 11. 2026
1 589 Kč
s kódem
1 869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Moulin Roty
Mazlicí hračka Tiho
Vhodný věk 0+, praní v ruce
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Plastová, LED, na baterky, 13x10x16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Deka
Žlutá/hnědá, 127x185 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 198 Kč
s kódem
1 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Lady
29x41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Floral Serenity
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle modré, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Doodles
Na zavazování, s potiskem/s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
2 ks, zelená, skleněná, LED, na baterky, ø6x11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x250 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Moulin Roty
Dětská osuška s kapucí Pomme des Bois
Bavlněná, krémová, 80x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 334 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
Markslöjd
Elektrický svícen Bjurfors
Tmavě hnědý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 52x8x76,5 cm
(1)
Skladem
1 410 Kč
s kódem
1 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Annie
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, bílé/šedé, 240x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Hoop
Vlněná, zelená, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Zástěra Sage
Lněná, světle zelená
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Pistachio
Silikonová, vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Mirery
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, modré, 200x220 cm
(1)
Skladem
1 223 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Exotic Forest
50x70 cm, - reprodukce/tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 011 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
144
145
146
...
238
Načíst další