Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 445 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
knor
Rámeček
20x25 cm, stojací/na zeď, plastový, bílý, na fotku 13x18
(2)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Solange
Sametový, béžový, 240x260 cm
(1)
Skladem
1 372 Kč
s kódem
1 614 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Red Heart
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, na knoflíky, růžové, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Rex London
Hudební hračka Harmonica Wild Wonders
(1)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, z bavlny Renforcé, kostkované, bílé/šedé, 200x220 cm
(1)
Skladem
1 351 Kč
s kódem
1 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Green Neighbourhood
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, zelený, ø 120 cm
(1)
Skladem
1 487 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Marcus
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Modern Cuckoo
12x6 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 228 Kč
s kódem
1 445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, světle šedý, 30x50 cm
(1)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Rex London
Kreativní sada Cosmic Love – Nail stickers
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Red Heart
Na jednolůžko/prodloužené, s prostěradlem/3dílné, na knoflíky, růžové, 160x220 cm
(1)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Villa Collection
Váza Rost
Z kameniny, tmavě modrá, ø 14 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 138 Kč
s kódem
1 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení se svítícím efektem Halloween Skeleton
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, šedé, s haloweenským motivem, z mikroplyše, 135x200 cm
(1)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Glitter
Plastové, 30x44 cm
(1)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 35x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Prostírání
Plastové, 35x46 cm
(1)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Podsedák Muted
Ø 38 cm
(1)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, černobílé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, růžový
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Zrcadlo Ilina
Kosmetické, ø 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
512 Kč
s kódem
602 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Marble
Na zip, s geometrickým vzorem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na dvoulůžko, z mikrovlákna, světle šedé, 140x190 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 135x200 cm
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Adiwanya
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé/zelené, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Yori
450 ml, keramický, modrý/béžový
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Gingerbread
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, z mikrovlákna, modré, 135x200 cm
(6)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Utěrky v sadě Ornamentia
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, béžové, 71x45 cm
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Hrnky v sadě Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Dekorační polštář Bowie
Bavlněný, s vánočním motivem, červený/modrý, se snímatelným potahem, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Dekorační polštář Bowie
Bavlněný, s vánočním motivem, červený/růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kähler Design
Svícen Hammershøi Christmas
Adventní, porcelánový, s vánočním motivem
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Dekorační polštář Ornamentia
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 35x50 cm
Skladem
Poslední kousky
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Dekorační polštář Evelin
Bavlněný/s příměsí viskózy, s vánočním motivem, tmavě zelený/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Arc
2 ks, kovové
Skladem
Poslední kousky
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Shankar
Kovový
Skladem
Poslední kousky
994 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
STOFF Nagel
Svícen Nagel
Kovový
(3)
Skladem
1 458 Kč
s kódem
1 715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Styler
Zrcadlo Aurea
Nástěnné/stojací, 50x140 cm
Skladem
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Blomus
Svícen Aro
Adventní, kovový
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Sklenice v sadě Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Váza Fian
Ručně malovaná, z dolomitu, oranžová, ø 11 cm, výška 11 cm
(7)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
149
150
151
...
239
Načíst další