Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 574 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Rex London
Kreativní sada Build a Volcano
Vhodný věk 8+
(20)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Sklenice Ailis
250 ml
(18)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Pantone
Organizér Red 2035
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Dětské zahradní nářadí
(20)
Skladem
Poslední kousky
208 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Kovový, 8,5x21 cm, výška 10,5 cm
(20)
Doručíme od 14. 10. 2026
835 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 57 cm
(18)
Doručíme od 15. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Leaves
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(29)
Skladem
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Povlečení LeBonom
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, ze stonewashed bavlny, oranžové, 200x220 cm
(29)
Skladem
1 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Optic
Na zip, s geometrickým vzorem/3D, 43x43 cm
(29)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle zelená, 150x200 cm
(62)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Cosy Cord
Prošívaný, z mikroplyše, světle šedý, 200x220 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
1 969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tmavě šedá, 170x210 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Conceptum Hypnose
Dětský koberec Hearts
Syntetický, se střední délkou vlasu, 100x160 cm
(37)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Conceptum Hypnose
Dětský koberec Be Happy
Syntetický, se střední délkou vlasu, bílý/černý, 100x160 cm
(48)
Skladem
Poslední kousek
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Geometry Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(48)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, světle hnědý, 220x240 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Leaves
Na zip, 3D, 45x45 cm
(67)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Umbra
Koupelnový organizér Moona
Otočný, v přírodní barvě, 27x15 cm, výška 18 cm
(35)
Skladem
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, černá, 18x28 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Abstract Faces
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 43x43 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Zrcadlo Paris
Nástěnné, 47x147 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Soška Sidsel
10x13 cm, výška 25 cm
(23)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Damask Jacquard
Prošívaný, damaškový, béžový, 240x260 cm
(47)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, béžové, 160x200 cm
(33)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Oblíbené
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 180x200 cm
(21)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Povlečení LeBonom
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, bavlněné, růžové, 200x220 cm
(28)
Skladem
1 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, světle modrý, 220x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, tmavě šedý, 220x240 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Mineur
6 ks, bavlněné, hnědé, 65x65 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
83 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, zelený, 30x50 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Sass & Belle
Dětská lahev Fire Engine
Plastová, červená, 400 ml
(36)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Podsedák Stick
Bez uchycení, 35x35 cm
(57)
Doručíme od 11. 12. 2026
376 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Přehoz Corded Leaves
Prošívaný, béžový, 240x260 cm
(13)
Skladem
1 759 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Svíčka #44 Chocolate, Fig, Musk
Vonná, sojová, s vůní čaje/s vůní fíků/s vůní pižma/s vůní čokolády, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(13)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
Perfumed Prague
Svíčka #32 Bergamot, Coconut, Vanilla
Vonná, sojová, s vůní vanilky/s vůní bergamotu/s vůní kokosu, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(13)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
sada 4 ks
Esschert Design
Podpěra rostlin Bird
4 ks, kovová, 13x6 mm, výška 38 cm
(19)
Skladem
509 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě šedý, 50x25 cm, výška 18 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
1 292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi
330 ml, porcelánový, na latte, tmavě modrý
(13)
Skladem
Poslední kousky
682 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, béžový, 220x240 cm
(42)
Skladem
Poslední kousek
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, bílé, 200x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Premium
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na psací potřeby, dřevěný, 7x25 cm, výška 10 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
1 135 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Horeca
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 70x70 cm
(19)
Skladem
309 Kč
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
18
19
20
...
242
Načíst další