Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 545 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 50 ml, na panáky
Skladem
Poslední kousky
573 Kč
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Elly
Bílý, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Luz
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, béžové, bavlněné, 140x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mijolnir
Dětské povlečení Kokteyl
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Aromalampa LED Colours
Plastová, ø 8 cm, výška 13,5 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Deluxe Minerals
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, šedé, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ballonet Socks
Ponožky
Pánské/dámské
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Damask Jacquard
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, damaškové, s ornamentem/orientální, šedé, 230x220 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé, flanelové, růžové, 230x220 cm
(52)
Skladem
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, v levandulové barvě, 230x220 cm
(629)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Joyful Mint
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, zelený/slonovinový, ø 120 cm
(3)
Doručíme od 30. 11. 2026
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Axel
Pratelný, kostkovaný, bílý, ø 180 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, krémový, ø 25 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Outdoorchef
Sorbent
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Litea
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Premier Housewares
Svícny v sadě Oleena
3 ks, na čajovou svíčku, kamenné
Doručíme od 27. 10. 2026
1 199 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bianca
Dětské povlečení Zoo Animals
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé, bavlněné, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
NOMA
Náramek
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Hampton Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, zelené/krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 12 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
12 ks, plastová, 20x13 cm, výška 15 cm
Skladem
399 Kč
33 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, šedé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Workshop
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 230x220 cm
(120)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 230x220 cm
(44)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bébé Douceur
Dětská jídelní sada Cloud
4 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ILLUME x Bloomingville
Difuzér Hinoki Sage
S vůní citrusových plodů/s vůní cypřiše, objem 88,7 ml, ø 8 cm, výška 7 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
Na zip, s pruhy, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Hnědý/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
PT LIVING
Váza Dublin Swirl
Ocelová, vínová/bílá, ø 13 cm, výška 30 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Remundi
Grilovací kroužek s poklicí
Skleněný/nerezový, 24x36 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Santa Spec-Tacular
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Kingsley
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/teplé, sametové, modré, 230x220 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Obraz Café de Fleurs
60x80 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Black+Blum
Termoláhev Explorer
650 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
830 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá/černá, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Glitter
Hnědá, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
(14)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Blomus
Osuška Arto
Froté, z bio bavlny, s pruhy, modrá/krémová, 70x140 cm
(1)
Skladem
1 195 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Mila Home
Dětský koberec Dainty Animals
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Cotton Islands
S vůní pižma/s vůní konvalinky/s vůní citrónu/s vůní moře, 100 ml
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, hnědé, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Spot
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s puntíky, krémové, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Sass & Belle
Rámeček
17x22 cm, stojací, dřevěný, v přírodní barvě, na fotku 10x15
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Pantone
Placatka
150 ml, z nerezové oceli, žlutá
(11)
Skladem
Poslední kousek
951 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Dětský hrací koberec Into The Space
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, tmavě modrý, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(23)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
1
...
214
215
216
...
241
Načíst další