Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 545 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mijolnir
Povlečení Hamilton
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, béžové/krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Podsedák
Na zavazování, s potiskem/s ornamentem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Šedá, 10x95 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rex London
Kreativní sada DIY Pinball
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, modré, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zilverstad
Dětská jídelní sada Miffy
2 ks, nerezová
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Happy Icons
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
Skladem
409 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostírání True Green
Lněné, 35x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Vipack
Přebalovací pult Sezane
Z MDF, povrchová úprava: barva, béžový, šířka 53 cm, výška 14 cm, hloubka 72 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 939 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Povlečení Ruffle Striped
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, tmavě modré, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Florentia
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, z proutí, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
Skladem
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Creamy Raspberry Swirl
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Knut
Krémové, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 12x9x11 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Giglio
192 str., formát A6, linkované
Skladem
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Zrcadlo Hakima
Nástěnné, s ratanovým rámem, 50x70 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Novinka
Bizzotto
Zrcadlo Tiziano
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 42 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Mioli Decor
Povlaky na polštáře v sadě Tuffet
2 ks, na zip, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
625 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Svícny v sadě Prague
3 ks, kovové
Doručíme od 16. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Teddy Bear
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, hnědý/krémový, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě
38x53 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
1 309 Kč
436 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Isabella Rhea
Psaníčko SS21 IR 2105
Kožené
Skladem
Poslední kousek
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bizzotto
Obraz Village
50x70 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
Doručíme od 21. 10. 2026
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 160x200 cm
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Novinka
Bizzotto
Zrcadlo Tiziano
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 52 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Bizzotto
Zrcadlo Hakima
Nástěnné, s ratanovým rámem, 50x70 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Novinka
Bizzotto
Zrcadlo Tiziano
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 52 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Porte Bonheur
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, mandala, černé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Dětské povlečení Botany
Do postýlky, na zip, béžové, lněné, 70x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 749 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Jay
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 26. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
PT LIVING
Svícen Swirl
Skleněný
Skladem
Poslední kousek
404 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, z proutí, bez odtokového otvoru, výška 6 cm
Skladem
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, šedozelená, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
6 ks, froté, bavlněné, černé, 4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Skladem
Poslední kousek
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Počet kusů (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Kingsley Matt Velvet
Prošívaný, sametový, vínový, 220x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, bílý/zelený, 50x90 cm
Skladem
695 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Light & Living
Dekorační polštář Liena
Vínový, se snímatelným potahem, 30x60 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, hnědý, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Blomus
Svíčka Valoa Autumn
Vonná, sojová, s vůní bergamotu, doba hoření 45 h, počet knotů 1 ks, ø 9,5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Nutcracker
S vánočním motivem, vínová/růžová, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Purple Cherry Blossom
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Nutcracker Bear
S vánočním motivem, červený, 20x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
HIP
Povlečení Lumi
Na jednolůžko, na zip, teplé/oboustranné, flanelové, mandala/s potiskem, modré, 140x200 cm
Skladem
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Sunny World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
1
...
216
217
218
...
241
Načíst další