Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 579 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Workshop
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové/fialové, 200x200 cm
(126)
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville Mini
Interaktivní hračka Marcello
Doručíme od 20. 10. 2026
1 154 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termokonvice Therm-It
900 ml, z nerezové oceli, oranžová
Doručíme od 16. 10. 2026
1 224 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Umělá rostlina Grass
Ø 36 cm, výška 89 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
S příměsí bavlny, na zip, 40x40 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Bloomingville
Svícny v sadě Caty
2 ks, kameninové
Doručíme od 20. 10. 2026
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Gingerbread
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, z mikrovlákna, modré, 135x200 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 80x120 cm
(8)
Doručíme od 19. 10. 2026
626 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, světle šedá, 15,5x9 cm, výška 14 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Kindsgut
Hračka do vody Aquamarin
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětské noční světlo Rexy
Bílé, plastové, LED, noční/přenosné, na baterky, 10x9,5x15 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Povlečení Waffle Striped
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, hnědé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, modré, 90x190 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Leopold Vienna
Zátka na víno Arinto
Kovová
Doručíme od 23. 10. 2026
154 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
414 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Arto
2 ks, froté, z bio bavlny, světle žluté/bílé, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
558 Kč
279 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Podpěra rostlin
Dřevěná, 100x3 cm, výška 170 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Bílá, skleněná, LED, na baterky, ø5x8 cm
(1)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Pure Ambar
S vůní ambry, váha 28 g
(7)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
Premium
JUNA
Povlečení Bæk&Bølge
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kostkované, červené/žluté, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, černé, 120x200 cm
(2699)
Doručíme od 15. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
Premium
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svícen Sphere
Kamenný
Doručíme od 29. 10. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v lososové barvě, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Hračka do vody Dusky Pink
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Acid Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Indira
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Bryndák Oslo
Mušelínový, šedý
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Z mikroplyše, světle hnědá, 220x240 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
1 659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, růžová
Doručíme od 16. 10. 2026
881 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
S|P Collection
Hrnek Arto
400 ml, kameninový, hnědý/béžový
Doručíme od 22. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Kave Home
Dětská tapiserie Tandani
Výška 50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
518 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Lucerna Annecy
Porcelánová, 6x7 cm, výška 10 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 230x220 cm
(29)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
NOMA
Náramek
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Ručník Arto
Froté, z bio bavlny, oranžový/béžový, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Umělá rostlina Odora
Ø 63 cm, výška 57 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, koňakově hnědý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, oranžové/šedomodré
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Držák s kelímkem Film Hook
Plastový, bílý, 7x7 cm, výška 9,5 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
464 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Matisse
30x30 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
949 Kč
316 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
VDE Tivoli 1996
Světelné dekorace v sadě Palla
4 ks, ve stříbrné barvě, keramické, LED, ø9x10,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 039 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, šedomodré, 260x220 cm
(105)
Doručíme od 3. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Squiggly Breeze
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
228
229
230
...
242
Načíst další