20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 487 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Zarážka na knihy Savi
Kamenná
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
784 Kč
s kódem
980 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Dětský hrací koberec World Around Me
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Einhorn
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 407 Kč
s kódem
1 759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Luz
4 ks, 270 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Premier Housewares
Obal na květináč Asher
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 22 cm, výška 53 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
OYOY Mini
Víčko na hrnek Kappu
2 ks, silikonové, růžové/hnědé
Doručíme od 16. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
House Nordic
Váza
Vysoká, keramická, hnědá, ø 11 cm, výška 39 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Rainbow World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 591 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Posy
30x30 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
783 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
326 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Na dvoulůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 200x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Dekorační tác Mireni
Papírový, ø 29 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
595 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Thin Black Stripes
Lněná, bílá/šedá, 14x29 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Povlak na polštář Dorevi
Bavlněný/hedvábný, na zip, s abstraktním vzorem, 40x60 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
953 Kč
s kódem
1 191 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Doručíme od 15. 10. 2026
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
House Nordic
Váza
Vysoká, keramická, hnědá, ø 12,5 cm, výška 48 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Glissy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 38 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 479 Kč
s kódem
1 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
746 Kč
s kódem
932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Sedora
Froté, bavlněná, žlutá/bílá, 70x140 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
953 Kč
s kódem
1 191 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Ručník Check
Froté, z bio bavlny, modrý/růžový, 50x100 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Styler
Obraz Chill
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
951 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bredemeijer
Konvice na čaj Shangdong
1 l, se sítkem, z litiny, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
993 Kč
s kódem
1 241 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
S|P Collection
Svícen Opus
Kamenný
Doručíme od 22. 10. 2026
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bizzotto
Svícen Darreh
Na čajovou svíčku, keramický
Doručíme od 21. 10. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Rámeček Sencillo
32x42 cm, na zeď, bílý, na fotku 30x40
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
450 ml, kameninový, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Revera
6 ks, 500 ml, z recyklovaného skla, na koktejly
Doručíme od 22. 10. 2026
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Chicago
4 ks, 210 ml, na koktejly
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
s kódem
1 061 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Svícen Singles
Na čajovou svíčku, kovový
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bizzotto
Svícny v sadě Sagar
2 ks, na čajovou svíčku, kovové
Doručíme od 21. 10. 2026
903 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
565 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 4. 12. 2026
746 Kč
s kódem
932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, zelená, 70x140 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
746 Kč
s kódem
932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
746 Kč
s kódem
932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Light & Living
Soška Hands
Z polyresinu, 9,5x24,5 cm, výška 15 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, khaki, 90x190 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Town
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, bílé/béžové, 230x220 cm
(23)
Doručíme od 3. 11. 2026
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, béžový, 45x12 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Light & Living
Těžítko Olyra
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dekorativní mísa Ondaro
Skleněná, ø 27 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
1 450 Kč
s kódem
1 813 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Mini
Plyšová hračka Dora & Bab
Výška 31 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 078 Kč
s kódem
1 347 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
460 ml, kameninový, šedý
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, černé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
RHS
Povlečení Birds In Bloom
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, na čajovou svíčku, z cementu
Doručíme od 16. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
233
234
235
...
240
Načíst další