Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 567 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(8)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Vitaus
Dětský hrací koberec Happy Jumps
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 120x180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, zelený/oranžový
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Sleep Dreams
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, bílé/růžové, 200x200 cm
(8)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Světelný řetěz Dun
Bílý, plastový, LED, na baterky, délka 260 cm
(8)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Glitter
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x16 cm
(8)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
douceur d'intérieur
Zástěra Cuistot
Bavlněná, khaki
(8)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Green Neighbourhood
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Světelná dekorace
Hnědá, z korku, LED, solární, ø4x3,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, žlutý, 50x90 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Geo
2 ks, bavlněné, žluté, 20x20 cm, tepelná odolnost 180 °C
(8)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostírání Red flower
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(8)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Amber
2 ks, bavlněné, na zip, 40x40 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x100 cm
(8)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
House Nordic
Umělá monstera
17x18 cm, výška 90 cm
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 939 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 200x200 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
818 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, zelený, ø 40 cm
(14)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě
2 ks, ø 17 cm, výška 22 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(6)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Solange
Sametový, krémový, 240x260 cm
(7)
Skladem
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Garden Pleasure
Dětská houpačka Guri
Dřevěná, nosnost 100 kg
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 489 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, černý
(6)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Lékué
Forma na pečení
18,5 x 17,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(6)
Skladem
334 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 200x200 cm
(6)
Skladem
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Wednesday "Rain"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, tmavě modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Soft Linen
S vůní čistého prádla, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(6)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Rex London
Cestovní hrnek Garden Bees
350 ml, z nerezové oceli, žlutý/krémový
(7)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Lékué
Konvice na čaj
500 ml, se sítkem, skleněná, světle hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
827 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, bílé/béžové, 51x74 cm
(7)
Skladem
299 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribble
Z mikroplyše, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x250 cm
(7)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Bílý, 30x20 cm, výška 23 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, zelené, 200x200 cm
(6)
Skladem
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, žluté, 240x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tokyo
6 ks, 400 ml
(6)
Skladem
319 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
YAMAZAKI
Držák na vysavač Tower
(6)
Skladem
Poslední kousky
935 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Deka Pontino
Krémová, 130x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
492 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, tmavě modré, 90x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
Blomus
Svícen Vela
Adventní, keramický
(6)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Meteor
3 ks, černá, kovová, LED, do zásuvky, IP44, ø25x200 cm
(7)
Skladem
1 249 Kč
416 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Josy
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na zip, růžové, flanelové, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, hnědé, 230x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
sada 10 ks
Homéa
Svíčky v sadě
10 ks, doba hoření 7 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(7)
Skladem
189 Kč
19 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Podsedák Estela
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(7)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Osuška Classic
Světle šedá, 70x140 cm
(6)
Skladem
702 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
1
...
49
50
51
...
241
Načíst další