Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 499 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Ego Dekor
Vánoční světelná dekorace
Bílá, skleněná, LED, na baterky, 10x8x13 cm
(2)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Outdoor
Venkovní, doba hoření 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Prehistoric Dinosaurs
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
28x26 cm, výška 24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Outdoorchef
Grilovací mřížka Australia
Z litiny, 2 ks
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
680 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Lupine Shore
113x85 cm, tištěný, na plátně
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 393 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Kitchen
150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Utopia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé/hnědé, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, béžový, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Foxy
Z mikroplyše, světle hnědá, 180x220 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
891 Kč
s kódem
1 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na psací potřeby, kovový, 8,5x27 cm, výška 13,5 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
837 Kč
s kódem
985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, modrý, 137x229 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dětský spací pytel
Bílý/růžový, bavlněný, 75x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 538 Kč
s kódem
1 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, červené, 180x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, tmavě modré, 180x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
617 Kč
s kódem
726 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Floryda
53x73 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 50x70
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě
192 str., formát A4, linkované
(2)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Zoo Animals
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Yellow 012
475 ml, porcelánový, žlutý
(2)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, šedé, 135x190 cm
(2)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, khaki, 150x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, oranžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bianca
Dekorační polštář Carved Fur
Z mikroplyše, šalvějově zelený, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Obraz Maha
52x72 cm, 3D, s rámem/na plátně
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 126 Kč
s kódem
1 325 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Dragon Power
Objem 28 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/zelené, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 185x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(2)
Skladem
Poslední kousek
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 21 cm, výška 36 cm
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
732 Kč
s kódem
861 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Fiskars
Koště Quikfit
Plastové, 7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněná, pratelná, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Animal Friends
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, světle modrý, ø 100 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Markslöjd
Elektrický svícen Maestro
Ve stříbrné barvě, skleněný, do zásuvky, 39,5x8x59 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Bird
30x40 cm, tištěný, s rámem
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tescoma
Moka konvička Paloma
120 ml, hliníková, ve stříbrné barvě
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
443 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Prisma
15x20 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Star Trading
Napájecí kabel Connecta
500 cm
(2)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Digger Dreams
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Feast
Kameninový
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto
23x32 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
1
...
97
98
99
...
240
Načíst další