Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 497 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 10 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Micro
10 ks, z mikrovlákna, 15x30 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
13 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 29,5 cm, výška 26,5 cm
(10)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Dark
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(10)
Doručíme od 15. 10. 2026
169 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
117 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Hrnek Jolly
370 ml, porcelánový, bílý
(14)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Zig Zag
S geometrickým vzorem, 40x130 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, ø 180 cm
(15)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Hübsch
Zavlažovací koule Flora
Skleněná
(15)
Skladem
351 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, 50x70 cm
(15)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Sass & Belle
Obal na květináč Mojave
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 13 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mila Home
Běhoun na stůl
Z bio bavlny, s geometrickým vzorem, 40x130 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Nůž Gourmet
Na pečivo, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(23)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Home Sweet Home
Na zavazování, s nápisem, 36x36 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Yellow Bird
Se zvířecím vzorem, 40x130 cm
(23)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Podsedák Spotty Dotty
Bavlněný, na zavazování, s puntíky, 34x36 cm
(11)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(11)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, šedé, 45x70 cm
(24)
Skladem
349 Kč
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Compactor
Stojan na víno
Kovový, počet lahví 4
(16)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Abaca
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, bílý/šedý, ø 160 cm
(16)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Rex London
Karetní hra Children's Snap
(25)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(8)
Skladem
402 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rex London
Kreativní sada Sew Your Own Sausage Dog
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(8)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, na latte, šedý
(8)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Heikki
240 ml, keramický, bílý/modrý
(8)
Skladem
Poslední kousky
283 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Nordic sage
500 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(8)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, béžové, 135x200 cm
(8)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(8)
Skladem
301 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Star Trading
Světelný řetěz Small Hooky
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 450 cm
(8)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Spider-man "Jump"
Bavlněná, červená/modrá, 70x140 cm
(8)
Skladem
248 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské tetování Woodland
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(8)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Hrnek Safie
300 ml, keramický, na cappuccino/na latte, růžový
(8)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie "Sweet"
Do postýlky, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 100x135 cm
(8)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Stojánek na mobil Feline
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(8)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Ubrus Crystalline
S vánočním motivem, červený, 85x85 cm
(8)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Geometry
3 ks, bavlněné, 50x70 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
83 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, růžové, 20x20 cm
(8)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Utěrka Light Grey
Lněná, světle šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Markslöjd
Světelný řetěz Gerda
Ve stříbrné barvě, kovový, LED, na baterky, s časovačem, délka 180 cm
(8)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Dětská konvička
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
Poslední kousek
209 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Unipar
Svíčky v sadě Star
4 ks, s vánočním motivem, doba hoření 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
12
13
14
...
94
Načíst další