Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 498 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Star Trading
Světelná dekorace Freddy
Bílá/zelená, z masivního dřeva, LED, na baterky, 8,5x4,5x14 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelný řetěz Sken
Zelený, z gumy, LED, do zásuvky, IP44, délka 800 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Esschert Design
Podpěra rostlin
10 ks, z recyklovaného plastu, 2x1 cm, výška 3 cm
(21)
Skladem
149 Kč
15 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, 50x70 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Homestead
3 ks, bavlněné, světle modré/béžové, 45x65 cm
(10)
Skladem
412 Kč
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lilo and Stitch
Bavlněná, fialová, 70x140 cm
(10)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlněná, v petrolejové barvě, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Zástěra Arabesk
Bavlněná, světle modrá
(10)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(10)
Skladem
381 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Myren
Bílá, skleněná, LED, do zásuvky, ø9x9 cm
(10)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Spotty Dotty
Bavlněná, zelená/modrá/růžová
(10)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 30x40
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, ø 35 cm
(10)
Doručíme od 23. 10. 2026
301 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(11)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Joan
Sametový, na zip, s ornamentem, 60x60 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Hen House
2 ks, bavlněná, bílá, 45x65 cm
(11)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 55x55 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
JAHU collections
Kuchyňské rukavice v sadě Rhombus
2 ks, černobílé, 18x26 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Prince
Bílý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 135 cm
(11)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Termoska
500 ml, na jídlo, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(11)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Zrcadlo
Kosmetické, ø 6,5 cm
(17)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Lampion Lampion
Fialový, látkový/plastový
(11)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mioli Decor
Soška Girl
Kovová, 17x3,5 cm, výška 31 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Yellow Bird
S potiskem, 45x140 cm
(12)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručník Marina
Froté, bavlněný, v levandulové barvě, 50x100 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(12)
Doručíme od 18. 11. 2026
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x160 cm
(12)
Doručíme od 6. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Golden Sunset
Bavlněný, ve zlaté barvě/v přírodní barvě, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(13)
Skladem
464 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Skleněný, 500 ml
(15)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Hrnek Frosty Flakes
410 ml, skleněný
(13)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář Prada
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(14)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelná dekorace Cosy
Bílá, plastová, LED, na baterky, ø10x20 cm
(14)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, 22x30 cm, výška 4 cm
(27)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rex London
Plyšová hračka Mini Bunny in a Little Box
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 6 cm, délka 14 cm
(6)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(6)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Lékué
Forma na pečení
20 x 19,5 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(6)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Horse "Meadow"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Béžový, 40x16 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
380 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, v terakotové barvě, 125x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Rex London
Dětské tetování Sausage Dog
Vhodný věk 3+
(6)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(6)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Spyro
Světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
16
17
18
...
94
Načíst další