Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 490 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Prostírání Cuisina
Plastové, s nápisem, 28,5x43,5 cm
(2)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
DesignWorks Ink
Zápisník Flex
48 str.
(2)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Deco Pleasure
Svícen
Dřevěný
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Pila
Kovová/plastová, 44 cm
(2)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v terakotové barvě, 70x130 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, světle růžový, ø 40 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Rojaplast
Truhlík Modern
Dřevěný, 18x51 cm, výška 15 cm
(2)
Doručíme od 9. 10. 2026
381 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, bílý/šedý, ø 180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Kate Louise
Dekorační polštář Aquarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Ubrousek Saga
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(2)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Nutcracker
S vánočním motivem, zelená, 18x88 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, bílá, 130x160 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lina
Šedá, skleněná, LED, na baterky, ø18x18 cm
(4)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Kate Louise
Povlak na polštář Christmas Noel
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Embla
Ručně vyrobená, z kameniny, růžová, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(3)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Tmavě modrý, 60x60 cm
(3)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Styler
Rámeček Kyoto
32x42 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x30 cm
(3)
Skladem
146 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, oranžový, na fotku 21x30
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Alaska
Z umělé kožešiny, šedobéžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
301 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, světle šedý, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, šedobéžový, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Skladem
208 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
301 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Casa Selección
Umělá větvička White Bell Flower
Ø 20 cm, výška 34 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Empilable
6 ks, 160 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Hannah
Zelená, skleněná, LED, na baterky, ø1,5x12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, zelená, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Orion
Forma na dort
ø 21 cm, kov
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Skladem
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, růžový, 50x90 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bluey
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
377 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(1)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Agnes
230 ml, keramický, krémový
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dětský polštářek Dina
Se snímatelným potahem, sametový, zelený, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Karlsson
Budík Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
59
60
61
...
94
Načíst další