Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 490 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Vanilla
S vůní vanilky, váha 28 g
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, krémová, 130x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
159 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
PT LIVING
Svícen Swirl
Skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Merida
Kovový
(1)
Skladem
Poslední kousky
315 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Naëlle
Z mikrovlákna, s potiskem, bílý/ve zlaté barvě, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Lavender
S vůní levandule, váha 28 g
(1)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Orange Meadow
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, béžový/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(1)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Belline
Bílý, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Snips
Dětský svačinový box Unicorn
Plastový, růžový, 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Hrnek Decora
390 ml, porcelánový, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Joylight
Bílá/černá, plastová, LED, na baterky, ø6,5x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Běhoun na stůl Rachel
S potiskem, 40x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, hnědý, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Love Story
Vodítko Essentiel
Černé, délka 100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Doodles
Na zavazování, s potiskem/s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
409 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Premium
Blomus
Ručník Frino
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Styler
Rámeček Narvik
19x25 cm, na zeď, černý, na fotku 15x21
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, modré, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, tyrkysový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Mila Home
Běhoun na stůl Prada
S nápisem, 45x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Nils
Manšestrový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětská osuška Bing "Hoppity"
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Ixia
Umělá větvička Lemon Tree
12x15 cm, výška 37 cm
(2)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 30x50 cm
(2)
Skladem
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Dakls
Světelná dekorace
V přírodní barvě, z masivního dřeva, LED, na USB, ø8x9,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo & Stitch "Clouds"
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, do postýlky/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedomodré, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Premium
Bloomingville
Sušená rostlina Olise
10x10 cm, výška 93 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
knor
Obraz View
40x50 cm, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, béžové, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
99 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Ručník White
Vaflový, lněný, bílý, 45x65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostírání Joline
Plastové, 30x44 cm
(2)
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Hnědý, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
Styler
Rámeček Kyoto
42x52 cm, na zeď, černý, na fotku 40x50
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
1
...
61
62
63
...
94
Načíst další