20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 471 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 20 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17 cm, rukojeť: nerez
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
-20 % s kódem
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 14 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Tartan Teddy Bear
S vánočním motivem, červený/tmavě zelený, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 40x60 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
230 Kč
s kódem
288 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Respect
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Svícen Swirl
Skleněný
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, tmavě hnědé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Woodland Crochet
Červený, 35x20 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mila Home
Běhoun na stůl Merry Christmas
S vánočním motivem, s potiskem, 45x140 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Alnäs
Do zásuvky, závěsná, papírová, bílá, ø 55 cm, šířka 13 cm
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, krémové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Rayen
Zástěra
Bavlněná, modrá
Skladem
291 Kč
s kódem
364 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, vínový
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, v hořčicové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, světle modrý
Doručíme od 22. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Plain
2 ks, na baterky, stolní , papírová, bílá, šířka 12 cm, délka 14 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Red 2035
475 ml, porcelánový, červený
(89)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská jídelní sada Cloud
4 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(70)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gingerbread Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 150x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Na baterky, závěsná, skleněná, vínová, ø 9 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, krémový, 50x90 cm
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 19. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálový, krémový, 90x190 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Dětská lahev Rocket
Plastová, modrá, 390 ml
(113)
Skladem
Poslední kousky
202 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Boles d'olor
Aromalampa Etna
Keramická, ø 8 cm, výška 11 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Phytia
Na baterky, stolní , kovová, světle šedá, šířka 4,5 cm, délka 26 cm, výška 45,5 cm
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Artevasi
Obal na květináč Luna
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 18,5 cm, výška 17 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, černé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, vínové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Premier Housewares
Rámeček Pirate
24x9 cm, dřevěný, červený, na fotku 7x7
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená, 18x88 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirrus
S příměsí juty, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémový, 45x45 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Tartan Check
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/tmavě zelené, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Lovable
Keramický
Doručíme od 21. 10. 2026
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Ameya
Kovový
Doručíme od 21. 10. 2026
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Přídavná polička k nástěnce Tower
Magnetická, 20x6 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 19. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Madison
Prostírání Capri
Látkové, pratelné, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Crystal Snowman
Na baterky, závěsná, plastová, bílá, šířka 10 cm, délka 25 cm, výška 26 cm
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
87
88
89
...
94
Načíst další