Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 915 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, zelený
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Flute
16x20 cm, stojací, skleněný, černý, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(2)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, šalvějově zelená, 70x130 cm
(102)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Obal na květináč Keli
Na bylinky/závěsný, ratanový, bez odtokového otvoru, výška 27 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Flute
19x23 cm, stojací, skleněný, černý, na fotku 13x18/na fotku 15x21
(2)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Soft Nuances
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Sedef
Bavlněný, šedý, 210x220 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 572 Kč
s kódem
1 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brabantia
Termohrnek Make & Take
500 ml, z nerezové oceli, světle šedý
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bílé, 185x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Termokonvice Singles
600 ml, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 402 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Chocolate
2 ks, lněné, 40x40 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení So Natural
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, hnědé, 260x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Meline
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, bavlněné, bílé, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousek
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vůně do auta Cassis Noir
S vůní černého rybízu
(2)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský hrací koberec Big World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Naya
Pratelný, s potiskem, zelený, 140x240 cm
Skladem
451 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Tractor
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na zip, modré, flanelové, 140x200 cm
Skladem
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 8 cm, výška 10 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v petrolejové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
833 Kč
s kódem
980 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Gazzda
Soška Tica
Z dubového dřeva, 10,5x26 cm, výška 11,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 784 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
The Poster Club
Plakát Flowers on Blue Table – Carla Llanos
30x40 cm
Skladem
Poslední kousek
1 096 Kč
s kódem
1 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Curve L Double Nupo
Z eko kůže, 37x44 cm
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Obal na květináč Almada
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 16 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Gentlemen's Hardware
Karetní hra Campfire Games
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, žlutý
(2)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Little Daisy
Bavlněný, žlutý/krémový, ø 35 cm
Skladem
Poslední kousek
1 269 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Otis
Gumové, 30x45 cm
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, béžová, 70x130 cm
(102)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, černý
(716)
Skladem
Poslední kousky
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Vita
700 ml, cestovní, tritanová, světle modrá
(22)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Loupací, z nerezové oceli, délka čepele 8,5 cm, rukojeť: nerez
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Deka Loom
S příměsí vlny, žlutá/zelená, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Santos
2 ks
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
s kódem
681 Kč bez kódu
341 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Bistro
2 ks, bavlněné, hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svíčka Sweet Vanilla
Vonná, s vůní vanilky, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Bambi
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, růžový/šedý, ø 160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 014 Kč
s kódem
2 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Dětský polštářek Bows
Se snímatelným potahem, z bio bavlny, světle žlutý/růžový, 35x35 cm
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, oranžový/béžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Konvice na čaj Tower
600 ml, se sítkem, plastová, černá
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Lolly Coral
Syntetický, se střední délkou vlasu, červený/růžový, 160x230 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
3 467 Kč
s kódem
4 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Mepal
Dětská jídelní sada Little Farm by Little Dutch
3 ks, plastová, 1x polévková lžíce
(3)
Skladem
Poslední kousky
770 Kč
s kódem
906 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Deka Onu
Zelená/růžová, 160x200 cm
Skladem
1 488 Kč
s kódem
1 750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, oranžové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Skladem
Poslední kousky
1 393 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (2)
1
...
182
183
184
...
270
Načíst další