Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 993 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Kartos
Sešit s propiskou Swing
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Cleo Vintage Nude
Se snímatelným potahem, starorůžový, šířka 55 cm, hloubka 85 cm, váha 2 kg
Skladem
Poslední kousky
3 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Karlsson
Budík Monocle
Ø 9 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR Wendy
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sunnylife
Nafukovačka Fiesta Mariposa
Ø 110 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační polštář Liena
Vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Sequin Cluster
Sametový, modrý, 30x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, šedý, ø 20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
Premium
Zone
Zrcadlo Rim
Nástěnné, 44x70 cm
Skladem
Poslední kousek
4 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Sedací vak Keno
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, béžový, šířka 63 cm, hloubka 63 cm, váha 5 kg
Doručíme od 26. 10. 2026
3 990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v sadě New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
Doručíme od 3. 11. 2026
4 819 Kč
2 410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, krémový, ø 25 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Pinio
Přebalovací pult Cube
Z dřevotřísky, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: lamino, světle šedý, šířka 100 cm, výška 8 cm, hloubka 66 cm, hloubka vhodné komody 52 cm
Skladem
Poslední kousek
2 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Spirella
Koupelnový organizér Madison
Na vatové tampony, skleněný, bílý, ø 10 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousek
841 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Nanda
Kovový
Doručíme od 20. 10. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
240 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Obila
Na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
S|P Collection
Váza Cone
Keramická, bílá, ø 9 cm, výška 40,5 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Meri Meri
Omalovánky Mermaid
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Ibber
Vhodný věk 0+, výška 12 cm, délka 184 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 939 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Truhlík Bahia
Z recyklovaného plastu, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Mistletoe Kiss
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Meowbaby
Dětský polštářek J
S beránkem, taupe, 38x40 cm
Skladem
Poslední kousky
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Novinka
Bizzotto
Povlak na polštář Toy Soldier
Na zip, s vánočním motivem, 45x45 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Dětský koberec Nautilus
Ručně tkaný, s příměsí vlny, s nízkým vlasem, kulatý, 100x112 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
4 659 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Jerry Fabrics
Dekorační polštář Perníček
Fleecový, s vánočním motivem, hnědý, 38x32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Romeo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Rámeček
25x34 cm, na zeď, na fotku 21x30
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v lososové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Willy
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, krémový, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Akustická tabule Fairytale
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Herringbone
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl White Botany
Lněný, s květinovým vzorem, 40x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Svícny v sadě Doodle
2 ks, polyresinové
Doručíme od 26. 10. 2026
1 529 Kč
765 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
JAHU collections
Dekorační polštář Marble
Růžový/fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Boho
Do postýlky, otevřené, růžové, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
724 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
386 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Slunečník Syros
Béžový, bez stojanu, 300x400 cm, výška 270 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
4 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Dětská jídelní sada Sunshine & Rainbow
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousek
991 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Konvice na čaj Missy
500 ml, keramická, růžová
Doručíme od 20. 10. 2026
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
226
227
228
...
271
Načíst další