Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 968 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
House Nordic
Rámečky v sadě Aspen
30x40 cm, 3 ks, na zeď, černé, na fotku 21x30/na fotku 30x40
Doručíme od 23. 10. 2026
919 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Houpací síť Edessa
Délka 200 cm, šířka 80 cm, nosnost 110 kg
Doručíme od 23. 10. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, růžové, 230x220 cm
(14)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo House
Šedé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 35x12x26 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Bobo
V přírodní barvě, bambusová, LED, do zásuvky, 32x6,5x33 cm
Skladem
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Summer Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Sheep
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, tmavě modrá, ø 13,5 cm, výška 22 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Sirius
Vánoční světelná dekorace Milas
Hnědá, plastová, LED, do zásuvky, s časovačem, IP44, ø35x120 cm
Skladem
Poslední kousky
2 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Static
62x92 cm, tištěný, s rámem/akustický
Doručíme od 18. 11. 2026
2 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Bear
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, béžový, 120x122 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 309 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, jantarová
Doručíme od 22. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Styler
Akustická tabule Donuts
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Cherry Blossoms
60x80 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, strukturovaný, krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, tmavě fialové, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Pretty Bows
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bianca
Povlečení Brushed Regal Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Bianca
Povlečení Brushed Regal Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, krémové/taupe, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Light & Living
Regál na víno Salbris
Kovový, černý, počet lahví 20, černý, šířka 48 cm, výška 52 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
4 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet lahví (2)
Styler
Obraz Color I
60x80 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Floriane Garden
Zahradní lehátko Beech
Dřevěné, krémové/v přírodní barvě, nosnost 110 kg, šířka 66 cm, výška 110 cm, hloubka 48 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
3 010 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Umělý bambus Bamboo
Ø 70 cm, výška 155 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, černý, 50x100 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
563 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, černý, ø 25 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Novinka
Styler
Obraz Midnight Flight
60x80 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Livia
60x80 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikonová/ze směsi vláken, tmavě šedá, 18,5x18,5 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Styler
Obraz Gold Ginkgo
60x80 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Cowgirl
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Elektrický svícen Anno
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 51x10x71 cm
Skladem
Poslední kousky
3 689 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
6 ks, froté, bavlněné, béžové, 4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Počet kusů (3)
Love Story
Vodítko Cosy
Černé, délka 120 cm
Skladem
Poslední kousky
110 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Cowhide
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Teddy Kalp
Béžový, 38x33 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Arch
62x92 cm, tištěný, s rámem/akustický
Doručíme od 18. 11. 2026
2 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Burgundy Blooms
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Heart
Modré, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x26 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Candy Cane
Bavlněný, s vánočním motivem, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
sada 4 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Abstract leaves
4 ks, textilní, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Floral Whispers
100x70 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Dreamy Rays
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Mya Tropical Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, modré, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě
192 str., formát A4, linkované
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
247
248
249
...
271
Načíst další