Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 993 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Se snímatelným potahem, počet kusů v balení 4 ks, bílé, 45x193 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Novinka
Meowbaby
Bazének s míčky
Se snímatelným potahem, šedý, ø 90 cm, výška 30 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, černý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Bloomingville
Váza Dimona
Z kameniny, ve stříbrné barvě, ø 15 cm, výška 23 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, červený/tmavě zelený, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Gino
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, hnědý, 89x120 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Elodie
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, v terakotové barvě, 75x120 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
RIG-TIG
Elektrický šlehač mléka Foodie
Bílý, plastový, příkon 550 W
Doručíme od 16. 10. 2026
2 155 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
RIG-TIG
Elektrický šlehač mléka Foodie
Černý, plastový, příkon 550 W
Doručíme od 16. 10. 2026
2 155 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Roary
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, oranžový/hnědý, 120x125 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 869 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, khaki, 45x193 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
4 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, tyrkysové, 83x45 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Z materiálu bouclé, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, bílé, 45x143 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
PT LIVING
Dekorativní mísa Organic
Mramorová, 13x37 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
2 869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Kave Home
Přehoz Bedar
Bavlněný, béžový, 240x260 cm
(3)
Doručíme od 11. 12. 2026
3 860 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
Premium
Kave Home
Svícen Magan
Na čajovou svíčku, kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
1 670 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Dekorativní mísa Harmonia
Mramorová, ø 17,5 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
FD
Dětský koberec Soft
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, šedý, ø 100 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Boyhood
Soška Admiral
Dřevěná, 14x5 cm, výška 7 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Umělá květina Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Mammoth
Ve světle přírodní barvě, šířka 70 cm, váha 6 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
3 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Lorena Canals
Senzorická knížka Space
Doručíme od 20. 10. 2026
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Baufort
Skleněný, ø 13 cm, výška 6 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, světle zelená, 210x160 cm
(80)
Doručíme od 15. 10. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, šedé, 40x60 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Povlečení Camel
Na jednolůžko, na knoflíky, chladivé, lněné, světle hnědé, 140x200 cm
(47)
Doručíme od 18. 11. 2026
4 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Samba
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 959 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémová, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
622 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Mammoth
Světle růžový, šířka 70 cm, váha 6 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
3 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Váza Limone
Ručně malovaná, z kameniny, žlutá, ø 22 cm, výška 22 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, s rámem/na plátně
Doručíme od 29. 10. 2026
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Nástěnná dekorace Simbolo
Kovová, výška 61 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obraz Deravia
60x90 cm, ručně malovaný/3D, s rámem/na plátně
Doručíme od 11. 12. 2026
2 824 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, šedý, 20x30 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, vínový, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
129 Kč
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Novinka
Mioli Decor
Dětský polštářek Cloud
Bílý, 27x47 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, růžová, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
Hübsch
Podsedák Muted
Ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
257
258
259
...
271
Načíst další