Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 897 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1133
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x230 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, hnědý, 30x50 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Bredemeijer
Konvice na čaj Duet Boston
1,1 l, z nerezové oceli, zelená
Doručíme od 23. 10. 2026
3 030 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Váza Marshmallow
Keramická, bílá/růžová, ø 13,5 cm, výška 23 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, šedozelená, 70x120 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Hanse Home
Dětský koberec Fiete
Syntetický, s nízkým vlasem, 160x235 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
2 779 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Pekáč Ferno
26x41 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
3 209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1133
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 140x200 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, světle modrý, váha 3 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
noo.ma
Zrcadlo Feys
Kosmetické, 18x26,5 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 975 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Living Design
Sedací vak Grid
Krémový, ø 65 cm, váha 2 kg
Doručíme od 16. 10. 2026
4 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Váza Mireni
Z papírmaše, krémová, ø 24 cm, výška 38 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
2 072 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, ø 20 cm, výška 30 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obal na květináč Aiguablava
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 39 cm, výška 46 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
4 637 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Premier Housewares
Soška Pietra
Kamenná, 15x15 cm, výška 15 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Ručník Check
Froté, z bio bavlny, bílý, 30x30 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle růžové, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rowico
Podsedák Fulton
Bez uchycení, ø 38 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
507 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, ø 20 cm, výška 37 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Víčko na hrnek Kappu
2 ks, silikonové, modré
Doručíme od 16. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Obal na květináč Asher
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 22 cm, výška 53 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, světle modré, 135x190 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
OYOY Living Design
Zarážka na knihy Savi
Kamenná
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Dětský hrací koberec World Around Me
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, světle šedý, váha 3 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, tmavě šedý, váha 5,5 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, světle šedý, váha 5,5 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, tmavě šedý, váha 3 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Malerifabrikken
Obraz Art Contemporain
70x100 cm, tištěný, s rámem
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Dětský koberec Einhorn
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Lorena Canals
Sedací vak Geo Block
Se snímatelným potahem, krémový, šířka 45 cm, hloubka 45 cm, váha 1 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
3 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Luz
4 ks, 270 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
509 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
noo.ma
Váza Glom
Ručně vyrobená, skleněná, ø 18 cm, výška 28 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Obal na květináč Asher
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 22 cm, výška 53 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Víčko na hrnek Kappu
2 ks, silikonové, růžové/hnědé
Doručíme od 16. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Váza
Vysoká, keramická, hnědá, ø 11 cm, výška 39 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obraz Selnar
182x47 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
Doručíme od 14. 12. 2026
4 459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Dětský koberec Rainbow World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Posy
30x30 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
979 Kč
326 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Váza Glom
Ručně vyrobená, skleněná, hnědá, ø 18 cm, výška 28 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dekorační tác Mireni
Papírový, ø 29 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
595 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Thin Black Stripes
Lněná, bílá/šedá, 14x29 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Na dvoulůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 200x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Kave Home
Povlak na polštář Dorevi
Bavlněný/hedvábný, na zip, s abstraktním vzorem, 40x60 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
1 191 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
260
261
262
...
269
Načíst další