Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 971 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(6)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Mandala Tiles
Patchwork/s ornamentem, 45x140 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Kupol
Hnědá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12,5x17,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Steak & pizza kámen XL
Kamenný, výška 6 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
2 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, zelené, 40x55 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě Black & White
35x45 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 299 Kč
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Obrazy v sadě Mirta
29x39 cm, 2 ks, 3D
(6)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 325 Kč
663 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Kylie
20 ks, papírové, s puntíky, 25x25 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 140x200 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Stojací, 40x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
3 604 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(10)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tyrkysová, 70x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
812 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premier Housewares
Umělý sukulent Fiori
20x22 cm, výška 36 cm
(10)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, hnědá, 150x200 cm
(19)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Svarta
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 24,5 cm, výška 28 cm
(5)
Skladem
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Pekáč Litina
Z litiny, 26x26 cm, maximální teplota 250 °C
(5)
Skladem
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, tmavě modrá, 150x200 cm
(5)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Light & Living
Soška Face
Kovová, 23x11 cm, výška 45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 809 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Gingko
Světelná dekorace Moon
Černá, z akrylátového skla , LED, do zásuvky, ø12x14 cm
(5)
Skladem
3 829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, tištěný, na plátně
(5)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Bredemeijer
Čajová souprava Shanxi
Z litiny, bílá/černá, objem hrnků 100 ml, objem konvice 1 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 065 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Gabby´s Dollhouse Colors
Bavlněná, 70x140 cm
(5)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/růžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dětský polštářek se svítícím efektem Game Over
Z mikroplyše, šedý, 38x29 cm
(5)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Kiss"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, fialové, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
651 Kč
Do košíku
Do košíku
Germania
Podsedák
35x95 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 046 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, hnědé, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Skladem
Poslední kousky
796 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
knor
Obrazy v sadě Beach
30x40 cm, 3 ks, s rámem
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Rainbow Cuddly
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, z mikroplyše, 135x200 cm
(5)
Skladem
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Světelná dekorace Saturnus
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x45 cm
(5)
Skladem
370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(5)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, černobílé, 51x74 cm
(5)
Skladem
309 Kč
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leopold Vienna
Stojan na víno
Kovový, počet lahví 7
(5)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(5)
Skladem
217 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 100x150 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Přehoz Kingsley
Prošívaný, sametový, khaki, 220x220 cm
(5)
Skladem
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Lékué
Forma na pečení XL
25 x 25 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(5)
Skladem
393 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Zelenomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/světle hnědé, 50x90 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
665 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 80x120 cm
(5)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rex London
Kaleidoskop Road Trip
Vhodný věk 3+
(5)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Tierra Bella
Deka Jara
Z mikrovlákna, 130x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
2 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Interaktivní hračka Wild Wonders
(5)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Osuška Classic
Froté, šalvějově zelená, 70x140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Wenko
Koupelnový organizér Allegre
V přírodní barvě, 28x14 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
57
58
59
...
271
Načíst další