Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 958 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, světle šedý, na fotku 21x30
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Casilla
Prošívaný, bílý/šedý, 220x240 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Gentlemen's Hardware
Klíčenka s flash diskem Key Tidy
Kovová/z umělé kůže, černá
(4)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Folkabo
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 27x5x27 cm
(4)
Skladem
621 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Obal na květináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 12 cm
(4)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Orion
Forma na srnčí hřbet Grande
31 x 12 cm, kov
(4)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, červený, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Zástěra Suzette
Bavlněná, červená/šedá
(4)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský talíř
Silikonový, šedý, 19x20,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essential
3 ks, z mikrovlákna, okrově žluté, 40x48 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
93 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obraz Vivianne
52x72 cm, tištěný, s rámem
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 405 Kč
s kódem
1 653 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Sáček na sbírání mušlí
(4)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Minnie
Fleecový, 32x32,5 cm
(4)
Skladem
167 Kč
s kódem
197 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Unipar
Svíčky v sadě Star
4 ks, s vánočním motivem, doba hoření 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Nůž Master
Sekáček, délka čepele 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, modré, 180x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Little Snowdrops
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(4)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Flower
Na zip, s potiskem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Utěrka Elvira
Z bio bavlny, modrá, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Květináč Cozy Dune
Závěsný, plastový, ø 28 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto
15x20 cm, stojací/na zeď, bílý, na fotku 13x18
(4)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Dakls
Světelná dekorace
V přírodní barvě, z masivního dřeva, LED, na baterky, 13x3x15,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(4)
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, fialový, 50x90 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Butter Kings
Běhoun na stůl Very Merry Christmas
Bavlněný, s vánočním motivem, s nápisem/s květinovým vzorem, 40x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tefal
Kontaktní gril Super Grill GC451B12
Ve stříbrné barvě, kovový, příkon 2000 W
(4)
Skladem
Poslední kousek
3 568 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Birthday Wish
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(4)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský hrací koberec Furry World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 317 Kč
s kódem
1 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Flower Paradise
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Noel
S vánočním motivem, 150x300 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě zelená, 130x170 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
502 Kč
s kódem
590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Maximex
Ergonomický polštář Comfort
Černý, 25x43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s abstraktním vzorem, 30x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, černé/šedé, 200x220 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Christmas Town
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Zrcadlo Hubba
Nástěnné, ø 86 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 552 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na jednolůžko, flanelové, bílé, 90x200 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Umělý olivovník
43x47 cm, výška 126 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 898 Kč
s kódem
3 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Zrcadlo Quantum Idea
Nástěnné, 110x60 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 542 Kč
s kódem
2 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Art Deco Pearl
Modrý, 45x45 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 92 h, ø 7 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Vyvýšený truhlík
43x82,5 cm, výška 80 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
1 934 Kč
s kódem
2 275 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz The Moon
Ø 70 cm, tištěný
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
63
64
65
...
270
Načíst další