Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 986 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Periodic Table
350 ml, z nerezové oceli, krémový/tyrkysový
(7)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Mila Home
Přehoz Waffle
Bavlněný, krémový, 220x240 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Bellwood
26x31,5 cm, stojací, dřevěný, tmavě hnědý, na fotku 15x21/na fotku 20x25
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 087 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
(7)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Serenity
Bavlněný, šedý, 200x230 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
knor
Obraz Grass
30x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Tropic Tiger Leaf
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené/hnědé, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Esschert Design
Konvička na zalévání Tucan
Plastová, 1,2 l
(7)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ingrid Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Waffle
Bavlněný, modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Maximex
Multifunční polštářek
Modrý, 33x33 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
500 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Foutastic
Župan Cappa
Velikost M, bavlněný, růžový
(7)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Lion
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle zelené, 180x290 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Boles d'olor
Interiérová vůně Soleil de Provance
S vůní levandule, 100 ml
(7)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Country Floral
Bavlněná, zelená/modrá
(7)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle zelené, 240x300 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Floryda
53x73 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 50x70
(7)
Skladem
Poslední kousek
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Esschert Design
Truhlík
Kovový, 55x16 cm, výška 12 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Alianor
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, modré, 140x200 cm
(15)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Cat
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 140 cm
(9)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(9)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Esschert Design
Podpěra rostlin Lilly
Kovová, 54x2 cm, výška 164,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Vývrtka BarStar
Plastová
(9)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
WOOOD
Umělá strelície Strelitzia
63x96 cm, výška 164 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
2 544 Kč
s kódem
2 993 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, hnědé, 135x200 cm
(11)
Skladem
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Surdic
Obal na květináč Colgante
Závěsný, dřevěný, výška 65 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Ballerina
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v petrolejové barvě, 130x170 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, červená, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(6)
Skladem
184 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Cotton Slub Home
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Zahradní lehátko Borneo
Polohovací/skládací, dřevěné, šedé, nosnost 100 kg, šířka 90 cm, výška 102 cm, hloubka 75 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 920 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Obraz Obix
80x100 cm, na plátně
(6)
Skladem
Poslední kousek
2 711 Kč
s kódem
3 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Meadore
Světle růžový, 220x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(6)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 240x220 cm
(6)
Skladem
1 324 Kč
s kódem
1 558 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Walter Paper Laminate
Zásuvkový/na dokumenty, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hendi
Nůž Kitchen Line
Kuchařský, z nerezové oceli, délka čepele 12,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x90 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Roses
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Obal na slunečník
Šedý, výška 198 cm
(6)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 280 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Restilo
Deka Lazy
Televizní, z mikroplyše, tmavě fialová, 150x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 096 Kč
s kódem
1 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, tmavě zelené, 230x220 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Vitaus
Povlak na polštář Galima
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
65
66
67
...
271
Načíst další