Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 105 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Brandani
Sklenička Bacco
160 ml, na víno
(7)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
220 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Obila
Na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Sonate
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, z mikrovlákna, s potiskem, bílé/tmavě šedé, 240x220 cm
(1)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, ø 10 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
250 Kč
Do košíku
Do košíku
Remember
Propiska Paul
(2)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, černé, 200x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Utěrka Essential
Z mikrovlákna, modrá, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení se svítícím efektem Game Over
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, šedé, z mikroplyše, 135x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Plastia
Truhlík Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x40 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
278 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Umbra
Šperkovnice Tesora
Dřevěná, ø 13 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Kasička Hedgehog
Kovová, 8,5x8 cm, výška 11,5 cm
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Isnel
Z recyklované bavlny, vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Váza
Ručně vyrobená, skleněná, červená, ø 17 cm, výška 21 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Dětské noční světlo Rainbow
Krémové, silikonové, LED, noční/přenosné, do zásuvky, 18x6x14 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, světle zelený, 50x100 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Baloons
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Morgane
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s potiskem, starorůžové, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 20 ks
Homéa
Ubrousky v sadě Farm Animals
20 ks, 33x33 cm
Skladem
119 Kč
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
240 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Dětská jídelní sada Mellow
2 ks, silikonová
Skladem
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 170x210 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Kate Louise
Dětský polštářek Matryoshka
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostírání Red Gingham
Lněné, pratelné, kostkované, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Cosy Soft Checkerboard
Bílá/zelená, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/zelená/růžová, 18x28 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Light & Living
Dekorační polštář Liena
Vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Kindsgut
Puzzle Lion
Vkládací, dřevěné, vhodný věk 2+
(2)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Cosy Soft Checkerboard
Bílá/tmavě hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Světelná dekorace Joylight
Bílá/černá, plastová, LED, na baterky, ø6,5x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kartos
Sešit s propiskou Swing
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Monocle
Ø 9 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR Wendy
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
597 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sunnylife
Nafukovačka Fiesta Mariposa
Ø 110 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Sequin Cluster
Sametový, modrý, 30x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, šedý, ø 20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Stripe
2 ks, plastová, s pruhy, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Rachel
S potiskem, 40x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Fedkolor
Obraz Dalmatien
50x50 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Marble
V mentolové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, krémový, ø 25 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
1
...
148
149
150
...
190
Načíst další