Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 105 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, bílé, 180x200 cm
(31)
Doručíme od 23. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Běhoun na stůl
Bavlněný, s květinovým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
534 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Koupelnový organizér Madison
Na vatové tampony, skleněný, bílý, ø 10 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousek
841 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Colorful
50 str., formát A5, bez potisku
(2)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Nanda
Kovový
Doručíme od 20. 10. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
240 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Obila
Na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
Blomus
Ručník Caro
Vaflový, bavlněný, bílý, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
726 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Floreor
3 ks, textilní, s ornamenty, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Omalovánky Mermaid
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Truhlík Bahia
Z recyklovaného plastu, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Mistletoe Kiss
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Meowbaby
Dětský polštářek J
S beránkem, taupe, 38x40 cm
Skladem
Poslední kousky
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Novinka
Bizzotto
Povlak na polštář Toy Soldier
Na zip, s vánočním motivem, 45x45 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Jerry Fabrics
Dekorační polštář Perníček
Fleecový, s vánočním motivem, hnědý, 38x32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Romeo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
RecentToys
Desková hra Match!
(2)
Skladem
Poslední kousky
224 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Rámeček
25x34 cm, na zeď, na fotku 21x30
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Freddy
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 8,5x4,5x14 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Pila
Kovová/plastová, 44 cm
(2)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Akustická tabule Fairytale
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Zrcadlo Borrone
Nástěnné, ø 40 cm
(74)
Doručíme od 23. 10. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v lososové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
186 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, modrý, 30x30 cm
(3)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Palm
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl White Botany
Lněný, s květinovým vzorem, 40x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
989 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Marble
Růžový/fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, oranžový/šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Boho
Do postýlky, otevřené, růžové, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
724 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Zahradní koš XL
(2)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
386 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Dětská jídelní sada Sunshine & Rainbow
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousek
991 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
Premium
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Světelná dekorace
Hnědá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 30x3,5x8,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
98 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Kuchyňská rukavice Laura
Bílá, 18x28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 22x6x34 cm
(2)
Skladem
750 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, slonovinová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
149
150
151
...
190
Načíst další