Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 067 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 3 ks
Remundi
Jehly na špíz v sadě Rotisserie
Z nerezové oceli, 3 ks
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
243 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Signe
Šedý, plastový, LED, délka 210 cm
(1)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, krémový, 14x50 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Prehistoric Dinosaurs
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Dekorační polštář Marble
V mentolové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Utěrka Elvira
Z bio bavlny, hnědá, 50x70 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Nutcracker
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, zelené, 50x70 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Bliss
Ve zlaté barvě, skleněný, LED, na baterky, délka 160 cm
(1)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, šedé, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
760 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Premier Housewares
Dětská lampička Fun
Červená, plastová, LED, přenosná, na baterky, 31x11x11 cm
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Catherine Lansfield
Deka Nutcracker
Z mikroplyše, s vánočním motivem, tmavě zelená, 130x170 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Sandra
6 ks, 450 ml, na víno
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
579 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Rámeček Sailor
16x21 cm, kamenný, bílý, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v terakotové barvě, 70x130 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, růžový/béžový, 140x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Styler
Tabule Waves
Akustická, 45x60 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Ergonomický polštář Comfort
Černý, 25x43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Z mikroplyše, bílá, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Dětské prostírání Follow The Rainbow
Silikonové, 38x38 cm
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Robin Hood
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostírání Spirale
Plastové, s abstraktním vzorem, ø 38 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Dot
Červená, papírová, do zásuvky, ø70x16 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Design Letters
Dětská miska Darling
Plastová, světle modrá, ø 11 cm
(3)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Snowycorn
Na jednolůžko/prodloužené, teplé/oboustranné, otevřené, modré, flanelové, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
noo.ma
Osuška Gobo
Froté, bavlněná, s pruhy, v levandulové barvě/krémová, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, tmavě šedá, 150x200 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
JAHU collections
Dětský polštářek Unicorn
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Váza Otaru
Keramická, béžová, ø 17 cm, výška 32,5 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Kousátko Rainbow
Vhodný věk 6m+
Skladem
330 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Rodeo
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Charline
Pratelný, bavlněný, zelený, 140x240 cm
(1)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, matně černý, na fotku 40x50
(13)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Nutcracker Bear
S vánočním motivem, červený, 20x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Pantone
Zápisník Blue 2150 C
Čtverečkovaný
(2)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Pumpkins
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, fialové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
669 Kč
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
28x26 cm, výška 24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Altea
S příměsí bavlny, béžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Pinio
Dětský polštářek Llamas
Bavlněný, modrý, 55x40 cm
(1)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
House Nordic
Dekorační polštář Tavira
Z materiálu bouclé, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x60 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
632 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 160x200 cm
(29)
Doručíme od 23. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
Ego Dekor
Květináč Barreiro
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
154
155
156
...
189
Načíst další