Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 069 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
House Nordic
Obal na květináč Tule
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 26 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Garden Pleasure
Gril
Na dřevěné uhlí, ø 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Rámeček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/skleněný, červený/ve zlaté barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Capybara
Hnědý, 20x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Veronika Boulová
Plakát Monstera
29x41 cm
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Župan Tendresse
Velikost M, bavlněný, bílý
Doručíme od 29. 10. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Veronika Boulová
Plakát White Poppy
29x41 cm
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Zrcadlo Tower
Kosmetické, ø 17,5 cm
(8)
Doručíme od 14. 10. 2026
951 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Hübsch
Organizér Studio
Na psací potřeby, kožený, 6x20 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Sunnylife
Plážová osuška Summer Games
S geometrickými vzory, bílá, 90x160 cm
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Axel
Pratelný, kostkovaný, bílý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, béžový, 45x45 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, béžový, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Alvira
20 ks, papírové, s květinovými vzory/s ornamenty, 33x33 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Rex London
Dětský polštářek Joy
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
BonBistro
Nádoba na led Bar
Z nerezové oceli
Doručíme od 22. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Utopia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé/hnědé, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sharks
3 ks, 3 ks, plastové, tmavě modré, 600 ml
(354)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Florentia
192 str., formát A5, bez potisku
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Dětský talíř
Silikonový, modrý, 16x25 cm
(2)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Dětský polštářek Alma
Bavlněný, 40x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelná dekorace
Červená, keramická, LED, na baterky, 11x7x11 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Konvice na čaj Tea Time
1,3 l, keramická, černá
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, v cihlové barvě, 140x190 cm
(47)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 75 h, ø 7 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Hampton Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, zelené/krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Villa Collection
Svícen Artic Ice
Kameninový
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Villa Collection
Svícen Artic Ice
Kameninový
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, světle šedý, 220x240 cm
(11)
Doručíme od 15. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Veronika Boulová
Plakát Two Faces
29x41 cm
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Contrast Trim
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlněného perkálu, bílé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 395 ml
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ego Dekor
Umělá květina Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
House Nordic
Dekorační polštář Tavira
Z materiálu bouclé, taupe, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Heatset Wave
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, v levandulové barvě, 230x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Ubrousek Rani
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Mapple Red
Bavlněný, červený, 40x25 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
157
158
159
...
189
Načíst další