Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 071 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Heatset Wave
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, v levandulové barvě, 230x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Ubrousek Rani
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Mapple Red
Bavlněný, červený, 40x25 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko/prodloužené, bavlněné, v lososové barvě, 240x300 cm
(81)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
JUNA
Zástěra Christmas Fable
S vánočním motivem, béžová
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Vintage Christmas Santa
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Brandani
Hrnky v sadě Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, bílé
(90)
Doručíme od 2. 11. 2026
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Moulin Roty
Mazlicí hračka Tiho
Vhodný věk 0+, praní v ruce
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, oranžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
LEGO®
Dětská termoska
Kovová, modrá, 560 ml
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Aromalampa
Keramická, 8x9 cm, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousek
125 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelenomodré, 200x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
Tiseco Home Studio
Zástěra Gingham
Bavlněná, modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Christmas Town
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Arin
Objem 18 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
585 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, bílý/šedý, ø 180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá/tyrkysová, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Plastová, LED, na baterky, 13x10x16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
Bavlněný, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, tmavě šedý, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v cihlové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Bébé Douceur
Dětská jídelní sada Forest
4 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručně vyrobená, keramická, bílá, ø 13 cm, výška 25 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, modrý, 137x229 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Olive Mix
3 ks, nerezový/ze silikonu, hnědý/béžový, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(44)
Doručíme od 6. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, šedý, ø 20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 50 ml, na panáky
Skladem
Poslední kousky
573 Kč
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Elly
Bílý, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Meowbaby
Dětský polštářek M
S beránkem, taupe, 38x40 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Good Morning
Dětské povlečení Luz
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, béžové, bavlněné, 140x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, bílý, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
522 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mijolnir
Dětské povlečení Kokteyl
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Aromalampa LED Colours
Plastová, ø 8 cm, výška 13,5 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Deluxe Minerals
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, šedé, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, v levandulové barvě, 230x220 cm
(629)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Happy New Year
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, bílý/černý/ve zlaté barvě, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Axel
Pratelný, kostkovaný, bílý, ø 180 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, krémový, ø 25 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Outdoorchef
Sorbent
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Litea
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Cracked Terrazzo
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
158
159
160
...
189
Načíst další