Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 079 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, modré, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Pumpkins
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, fialové, 200x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě
192 str., formát A4, linkované
(2)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Happy Icons
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
Skladem
409 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Truhlík Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 19,5x50 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Star Trading
Napájecí kabel Connecta
500 cm
(1)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostírání True Green
Lněné, 35x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Ubrus Delicia
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s potiskem, šedý/béžový, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Styler
Rámeček Floryda
53x73 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 50x70
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Florentia
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Scandi Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s hvězdičkami/s nápisem, 45x35 cm
(8)
Skladem
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Creamy Raspberry Swirl
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
17x22 cm, na zeď, zelený, na fotku 10x15
(15)
Doručíme od 18. 11. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (2)
Premium
Oblíbené
Kave Home
Umělá kapradina Filicopsida
Ø 40 cm, výška 35 cm
(21)
Doručíme od 11. 12. 2026
662 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Knut
Krémové, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 12x9x11 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Osuška Gobo
Froté, bavlněná, s pruhy, v levandulové barvě/krémová, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Giglio
192 str., formát A6, linkované
Skladem
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Matcha Latte
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 170x210 cm
(33)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 6 ks
Homéa
Svíčky v sadě
6 ks, do lucerny, doba hoření 6 h, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Doručíme od 19. 11. 2026
209 Kč
35 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Prostírání Melange
Plastové, 30x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Prostírání Crochet
S příměsí bavlny, pratelné, ø 35 cm
(1)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
PT LIVING
Svícny v sadě Prague
3 ks, kovové
Doručíme od 16. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, růžový
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
RecentToys
Desková hra The Big Five - Dice
(1)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Bellis
6 ks, froté, bavlněné, s ornamenty, oranžové/béžové, 2x malý ručník (30x50)/2x střední ručník (50x90)/2x osuška (70x130)
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pantone
Hrnek Yellow 012
475 ml, porcelánový, žlutý
(2)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Šedomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 160x200 cm
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Porte Bonheur
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, mandala, černé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Jay
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 26. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
PT LIVING
Svícen Swirl
Skleněný
Skladem
Poslední kousek
404 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, šedozelená, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, khaki, 150x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, bílý/zelený, 50x90 cm
Skladem
695 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Bees
192 str., formát A6, linkované
(1)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Kartos
Sešit s propiskou Cleopatra
96 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační polštář Liena
Vínový, se snímatelným potahem, 30x60 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, hnědý, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Blomus
Svíčka Valoa Autumn
Vonná, sojová, s vůní bergamotu, doba hoření 45 h, počet knotů 1 ks, ø 9,5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
Gizmo
Sáňkovací talíř Meteor
(3)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, oranžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
162
163
164
...
190
Načíst další