Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 079 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Karlsson
Budík Roanne
Digitální/stolní, výška 7 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitální/stolní, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
925 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitální/stolní, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitální/stolní, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
925 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S geometrickým vzorem, modrý, 140x220 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen White
Na jednolůžko, z bavlněného saténu, bílé, 180x260 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Orbit
Černá, kovová, LED, do zásuvky, 33x4x33 cm
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 135x200 cm
(28)
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bianca
Dětské povlečení Transport
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Felix
Světle modré, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 9x9x16 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chole
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, béžové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Premium
Blomus
Koupelnový organizér Sono
Keramický, světle hnědý, 19x10 cm, výška 2 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mila Home
Ubrus Yellow Bird
Se zvířecím vzorem, béžový, ø 140 cm
(11)
Doručíme od 14. 12. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 160x200 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, modrá, 70x120 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Prostírání Ashes of Roses
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Esschert Design
Zahradní rukavice
(11)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
HIP
Župan Terry
Velikost XS/S, bavlněný, růžový
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Osuška Bamby
Froté, s příměsí bambusu, tyrkysová, 70x140 cm
(12)
Doručíme od 15. 10. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Pantone
Zápisník Green 16-6340
Čtverečkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S geometrickým vzorem, modrý, 140x300 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Bryndák Sunshine & Rainbow
Silikonový, béžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, v přírodní barvě, na fotku 40x50
(2)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Sugar Candy
Oranžový/růžový, se snímatelným potahem, 60x15 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Sugar Candy
Zelený/růžový, se snímatelným potahem, 60x15 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Remundi
Grilovací kroužek s poklicí
Skleněný/nerezový, 14x26 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Girl Power
29x41 cm
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, šedé, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Djeco
Hračka
Dřevěná, vhodný věk 2+
(4)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
19x25 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 15x21
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Bizzotto
Dekorační tác Crysten
Kovový, ø 23 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 30x30 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Bergen
34x44,5 cm, na zeď, hnědý, na fotku 30x40
(34)
Doručíme od 18. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, modrý/růžový, 140x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Annie
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, bílé/šedé, 240x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Light Grey
Lněný, 40x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Town
Bavlněný, s potiskem, 33x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
172
173
174
...
190
Načíst další