Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 576 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Maximex
Zahradní koš XL
(2)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
386 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Dětská jídelní sada Sunshine & Rainbow
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousek
991 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Konvice na čaj Missy
500 ml, keramická, růžová
Doručíme od 20. 10. 2026
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
Premium
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Světelná dekorace
Hnědá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 30x3,5x8,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
98 Kč
Do košíku
Do košíku
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
Green Gate
Kuchyňská rukavice Laura
Bílá, 18x28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 22x6x34 cm
(2)
Skladem
750 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Dětské nástěnné svítidlo Rainbow
Krémové, silikonové, LED, do zásuvky, 24x6x19 cm
Skladem
Poslední kousky
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, béžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Mepal
Dětská termoska Campus
Plastová, v mentolové barvě/ve stříbrné barvě, 500 ml
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Musk
S vůní pižma, váha 28 g
(7)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, slonovinová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Brandani
Sklenice Essential
360 ml, na whiskey
(1)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Artevasi
Truhlík Siena
Z recyklovaného plastu, 17x30 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s ornamentem, tmavě zelené, 135x200 cm
(78)
Doručíme od 3. 11. 2026
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Hübsch
Obraz Hello
32x44 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský hrací koberec Furry World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
douceur d'intérieur
Prostírání Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(1)
Skladem
102 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Flower Paradise
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Mila Home
Prostěradlo a povlak na polštář v sadě
Napínací, na dvoulůžko, z bavlny Renforcé, šedé, 180x200 cm
(2)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Světelná dekorace
Zelená, keramická, LED, na baterky, 10x8x16,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Deka Nulina
Hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 424 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Osuška Sauna
Bavlněná, s pruhy, hnědá/béžová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Zrcadlo Palermo
Nástěnné, 50x55 cm
(9)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 283 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(24)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Malerifabrikken
Obraz Monochrome Sky
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Dětské noční světlo Ola
Bílé, porcelánové, LED, noční/přenosné, na baterky, 25x15x18 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, béžový, 180x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Capybara
Světle žluté, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 11x10x12 cm
(2)
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, oranžové/hnědé, 140x190 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, tmavě hnědé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Přehoz Attica Velvet Embroidered
Prošívaný, sametový, zelený, 240x260 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
750 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Deka Ultra
Světle modrá, 127x185 cm
Skladem
Poslední kousek
1 269 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Grace
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pantone
Hrnek Peach Fuzz 13-1023
375 ml, porcelánový, broskvový
(3)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, světle modré
Skladem
Poslední kousky
1 434 Kč
359 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
188
189
190
...
242
Načíst další