Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 545 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirrus
S příměsí juty, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, tmavě šedá, ø 15 cm, výška 17 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
837 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Forma na mini bábovky
28 x 17 cm, silikon
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorační tác Serela
Mramorový, 18x35 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 027 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Star Trading
Světelná dekorace Lumiwall
Bílá, kovová, LED, do zásuvky, IP44, 46x1x50 cm
(1)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obraz Nemsa
60x90 cm, na plátně
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 722 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Premier Housewares
Rámeček Bowerbird
19x24 cm, dřevěný, bílý/béžový, na fotku 10x15
Skladem
Poslední kousky
1 429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, oranžové, 50x70 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného saténu, béžové, 135x190 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Nutcracker
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, vínové, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Festive Car
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x47 cm
(1)
Skladem
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Župan Mia Waffle
Velikost M, bavlněný, šedý
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Tartan Check
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/tmavě zelené, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Bizzotto
Svícen Lovable
Keramický
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Ameya
Kovový
Doručíme od 21. 10. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Bird
Kovový
Doručíme od 19. 10. 2026
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Square
Digitální, 5x15 cm, výška 10 cm
(13)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 234 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Lofty
Stolní, ø 11 cm, výška 12 cm
(86)
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitální/stolní, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitální/stolní, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spirella
Zrcadlo Bly
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 19x20 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
484 Kč
Do košíku
Do košíku
Meowbaby
Balanční deska Montessori
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 80x30 cm, výška 18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Lepidlo a štětec
(10)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, bílý, na fotku 40x50
(13)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Podpěra rostlin
Dřevěná, 30x30 cm, výška 150 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Full Beige
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
465 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Chunky LED
Digitální/nástěnný/stolní, s bezdrátovou nabíječkou, 11x17 cm, výška 9 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 415 Kč
Do košíku
Do košíku
Bredemeijer
Konvice na čaj Henan
750 ml, se sítkem, z litiny, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 26. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Tartan Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/tmavě zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, antracitový, 50x50 cm
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Candellux Lighting
Dětské svítidlo Single
Bílé/růžové, z masivního dřeva, LED, 15x10x90 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s puntíky, černobílé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Konvička na zalévání
Skleněná, 1,4 l
(4)
Doručíme od 20. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Madison
Prostírání Capri
Látkové, pratelné, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Skládací kempingová židle Rochefort
Kovová/látková, 50x64 cm, výška 47 cm
(12)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
213
214
215
...
241
Načíst další