Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 559 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Markslöjd
Elektrický svícen Organo
Černý, kovový, do zásuvky, 17x4x30 cm
(3)
Skladem
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Diagonal
2 ks, froté, z bio bavlny, v mentolové barvě, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, hnědé, 30x30 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
169 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Artevasi
Květináč Echo
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 18 cm
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Hidden
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Luxy
Kovová, výška 90 cm
(15)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Blue Meadow
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Cocoon
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Zástěra Sage
Lněná, světle zelená
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Reality
Dětské noční světlo Paky
Bílé, plastové, LED, noční/přenosné, na baterky, 11x8,5x13 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, modrý, na fotku 15x21
(4)
Doručíme od 18. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, látková, 30x46 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
147 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Prostírání Christmas Nutcracker
Bavlněné, s vánočním motivem, 46x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský hrací koberec Big World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 80 cm
(8)
Doručíme od 14. 12. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Angus Highland Cow
Bavlněný, 33x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, modré, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Zástěra Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, zelená
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Kuchyňská rukavice Rubi
Bavlněná, krémová, 15,5x31 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Utěrka Lotus
Lněná, zelená, 45x65 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
358 Kč
179 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(8)
Doručíme od 26. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cattara
Gril Crotone
Na dřevěné uhlí/přenosný
(16)
Doručíme od 21. 10. 2026
943 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Profile
29x41 cm
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Sweet Home
30x30 cm, 3 ks, - 3D iluze/tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 209 Kč
403 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, černý, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
518 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, ø 13 cm, výška 32 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, tmavě modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Graph
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Margot
Na jednolůžko, na knoflíky, v terakotové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, tmavě modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Juliette
Na dvoulůžko, na knoflíky, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Margot
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Serenity
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Pledsq
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Serenity
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Line Art
Na jednolůžko, na knoflíky, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Margot
Na jednolůžko, na knoflíky, modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Clementine
Na jednolůžko, na knoflíky, krémové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Bianca
Dětské povlečení Transport
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Stelton
Termokonvice Amphora
1 l, plastová, broskvová
Doručíme od 16. 10. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Homéa
Difuzér Cloud
Elektrický, objem 400 ml, ø 17 cm, výška 20 cm
(2)
Doručíme od 19. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Bryndák Oslo
Mušelínový, šedý
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Rámeček Prisma
15x20 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
JUNA
Povlečení Pleasantly
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Celeste
Plastové, s abstraktním vzorem, ø 38 cm
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
221
222
223
...
241
Načíst další