Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 579 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Styler
Tabule Letter
Akustická, 60x45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, béžová, 90x140 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, černý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Bloomingville
Váza Dimona
Z kameniny, ve stříbrné barvě, ø 15 cm, výška 23 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, červený/tmavě zelený, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Gino
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, hnědý, 89x120 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Elodie
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, v terakotové barvě, 75x120 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Osuška Powder
Vaflová, s příměsí lnu, světle růžová/béžová, 100x140 cm
(4)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Umělá rostlina Yucca
Ø 60 cm, výška 80 cm
(3)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 191 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručíme od 6. 11. 2026
339 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Svícen Magan
Na čajovou svíčku, kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
1 670 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 8 cm, výška 18 cm
(5)
Doručíme od 26. 10. 2026
456 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dekorativní mísa Harmonia
Mramorová, ø 17,5 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na dort
ø 21 cm, kov
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
sada 2 ks
Casa Selección
Běhouny na stůl v sadě Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(6)
Doručíme od 18. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
FD
Dětský koberec Soft
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, šedý, ø 100 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Boyhood
Soška Admiral
Dřevěná, 14x5 cm, výška 7 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Umělá květina Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premier Housewares
Popelník Baufort
Skleněný, ø 13 cm, výška 6 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, světle zelená, 210x160 cm
(80)
Doručíme od 15. 10. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 21 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, šedé, 40x60 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, bílá, 130x160 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémová, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
622 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza Limone
Ručně malovaná, z kameniny, žlutá, ø 22 cm, výška 22 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Zahradní konferenční stolek Corfu
Z umělého ratanu, 57x77 cm, výška 42 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Dazzy Cream
Syntetický, se střední délkou vlasu, slonovinový, 100x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premier Housewares
Nástěnná dekorace Simbolo
Kovová, výška 61 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, šedý, 20x30 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, vínový, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
129 Kč
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Kovový, ø 28 cm, výška 6,5 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, modré, mušelínové, 80x80 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kähler Design
Obal na květináč Omaggio Nuovo
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 11 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mioli Decor
Dětský polštářek Cloud
Bílý, 27x47 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
228
229
230
...
242
Načíst další