Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 487 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Styler
Obraz Golden Gate
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mila Home
Povlak na polštář Merry Christmas
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Abner
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
815 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Zástěra Red Gingham
Lněná, červená/šedá
Doručíme od 18. 11. 2026
1 829 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Fleece
Napínací, na jednolůžko, z mikroplyše, krémové, 90x190 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Styler
Akustické panely v sadě Terrazzo
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 699 Kč
850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Garden Pleasure
Stojan na květiny Tulsa
Dřevěný, 30x47 cm, výška 87 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
1 829 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Casa Selección
Dekorační polštáře v sadě
2 ks, žluté, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
579 Kč
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Váza Twig
Vysoká, modrá, ø 9 cm, výška 59 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Jungle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Dětský hrací koberec Vintage World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
House Nordic
Zahradní lehátko Curtis
Polohovací/skládací, kovové, béžové, nosnost 110 kg, šířka 60 cm, výška 80 cm, hloubka 97 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Župan Cappa
Velikost L, bavlněný, béžový
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, bílá, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Mila Home
Dětský hrací koberec Into The Space
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, tmavě modrý, ø 120 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Dětský koberec Jungle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Dětský koberec Unicorn Balloon
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 100 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Star Trading
Elektrický svícen Pagod
Do zásuvky, dřevěný/plastový, tmavě šedý, šířka 8 cm, délka 40 cm, výška 47,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Svícen Prato
Kovový
Doručíme od 27. 10. 2026
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Tyrkysový, 140x220 cm
(8)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Mila Home
Dětský koberec Forest Friends
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
OYOY Mini
Dětské hrnky v sadě Mellow
2 ks, silikonové, modré/hnědé
Doručíme od 16. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenice Obila
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
128 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Love Flow
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Bubbly
Krémový, váha 1 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
1 579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Dětský hrací koberec Space Trip
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Light & Living
Váza Carima
Skleněná, hnědá/béžová, ø 22 cm, výška 33,5 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
ZicZac
Utěrky v sadě Duo Waffle
3 ks, bílé/hnědé, 50x76 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
959 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, tmavě modré, 260x220 cm
(105)
Doručíme od 3. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
Kave Home
Váza Vorma
Skleněná, 14x10 cm, výška 30 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
1 813 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, ručně malovaný/3D, s rámem/na plátně
Doručíme od 4. 12. 2026
1 554 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Svícen Hiro
Kameninový
Doručíme od 20. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Hübsch
Dekorační polštář Morph
Bavlněný, modrý, 60x60 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Váza Zilna
Ratanová, v přírodní barvě, ø 27 cm, výška 40 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 813 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Fiete
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Rainbow World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Dětský koberec Dainty Animals
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Styler
Rámeček Malaga
47x57 cm, na zeď, šedý, na fotku 40x50
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Z mikroplyše, hnědá, 130x160 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sklenice v sadě
2 ks, 220 ml
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Hübsch
Svícen Two
Polyresinový
Doručíme od 30. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský hrací koberec Space Trip
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Dětský hrací koberec Into The Space
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, tmavě modrý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Tropical Floral Birds
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
229
230
231
...
240
Načíst další