Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 543 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Premier Housewares
Obal na květináč Sidra
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 20,5 cm, výška 15 cm
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(49)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wallity
Obraz
50x120 cm, tištěný, na plátně
(12)
Skladem
Poslední kousek
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Stojací, 31x151 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Deka Ziggy
S příměsí bavlny, krémová, 125x150 cm
(4)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(66)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
1,2 l, se sítkem, z litiny, šedá
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 111 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Libellules
280 ml
(135)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Bigso
Organizéry v sadě Holger Canvas Paper Laminate
5 ks, na dokumenty, kartonové
(2)
Skladem
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 33 cm, výška 33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 216 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mystery
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
510 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, růžový, 50x25 cm, výška 18 cm
(136)
Skladem
1 137 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Rose & White Musk
S vůní růže/s vůní pižma, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bredemeijer
Čajová souprava Shanxi
Z litiny, bílá/černá, objem hrnků 100 ml, objem konvice 1 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 065 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
4 ks, ø 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
439 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 160x200 cm
(40)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Tiseco Home Studio
Deka Waffle
Bavlněná, šedá, 130x170 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra
Bavlněná, žlutá/šedá
(230)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bredemeijer
Konvice na čaj Xilin
1,25 l, se sítkem, z litiny, béžová
(164)
Skladem
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Dřevěný, bílý/v přírodní barvě, ø 20 cm, výška 50 cm
(10)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, krémová, 150x200 cm
(2)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Lahev Nordic blue
900 ml, cestovní, tritanová, světle modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
544 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (3)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 60x60 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v matně zlaté barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Přehoz Cosy Cord
Prošívaný, z mikroplyše, tmavě modrý, 200x220 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
1 969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Christmas Mystery
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 10 cm, délka 10 cm
(1)
Skladem
247 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Batman "The Emblem"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, vínové/šedobéžové, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, bílé/modré, 135x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
House Nordic
Obal na květináč Meda
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Plážová osuška Lemons Lounger
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 92x180 cm
(2)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, světle modrá, ø 17 cm, výška 20,5 cm
Skladem
1 447 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětské stínidlo Ciral
Žluté/bílé, látkové, ø40x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Dětská lahev Sausage Dog
Cestovní, nerezová/kovová, světle modrá/hnědá, 425 ml
(3)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(34)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Interiérová vůně Tuoksu Ocean
S vůní cedrového dřeva/s vůní citrusových plodů/s vůní moře, 100 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
Printworks
Zápisník Bon Voyage Travel Journal
104 str.
(1)
Skladem
984 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Trudy
Ručně malovaná, z kameniny, krémová, 7,5x19 cm, výška 19 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Casa Selección
Šperkovnice
Se zrcadlem, 14x19 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Zástěra Canvas
Hnědá
(9)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, modrá/béžová, 130x160 cm
(2)
Skladem
514 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Dinosaurs
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, oranžová, ø 13 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
25
26
27
...
241
Načíst další