Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 498 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sharks
3 ks, 3 ks, plastové, tmavě modré, 600 ml
(354)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Umělá květina Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Světelná dekorace
Červená, keramická, LED, na baterky, 11x7x11 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Konvice na čaj Tea Time
1,3 l, keramická, černá
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, světle hnědé, 30x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Doručíme od 11. 12. 2026
414 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Brandani
Hrnky v sadě Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, bílé
(90)
Doručíme od 2. 11. 2026
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Aromalampa
Keramická, 8x9 cm, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousek
125 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Ubrousek Rani
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, bílý/šedý, ø 180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
Bavlněný, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, tmavě šedý, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Bébé Douceur
Dětská jídelní sada Forest
4 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
Premium
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Olive Mix
3 ks, nerezový/ze silikonu, hnědý/béžový, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Cracked Terrazzo
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Aromalampa LED Colours
Plastová, ø 8 cm, výška 13,5 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Ballonet Socks
Ponožky
Pánské/dámské
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Axel
Pratelný, kostkovaný, bílý, ø 180 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Outdoorchef
Sorbent
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
12 ks, plastová, 20x13 cm, výška 15 cm
Skladem
399 Kč
33 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bébé Douceur
Dětská jídelní sada Cloud
4 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Hnědý/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Abstract
Na zip, 55x55 cm
(22)
Doručíme od 14. 12. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Fleecový, 35x35 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
204 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Truhlík Bahia
Z recyklovaného plastu, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Sass & Belle
Rámeček
17x22 cm, stojací, dřevěný, v přírodní barvě, na fotku 10x15
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, bílý/zelený, 30x50 cm
Skladem
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(23)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x25 cm, výška 20 cm
(12)
Doručíme od 20. 10. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus
Ø 33 cm, výška 101 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Meri Meri
Ubrus Peach Stripe
Z papíru, s pruhy, růžový, 137x259 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka Kylie
Bavlněná, bílá, 50x70 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Latina
220 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 20. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
127 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Smart
240 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Doodles
Na zavazování, s potiskem/s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 20 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání Velmar
Látkové, 33x45 cm
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
81
82
83
...
94
Načíst další