Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 976 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kave Home
Váza Pria
Ručně vyrobená/vysoká, z papírmaše, krémová, ø 32 cm, výška 72 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 601 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Still Life
52x72 cm, tištěný, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 969 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský svačinový box Agnes
Nerezový, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
622 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Zrcadlo Quadro
Kosmetické, s věšákem, 14x19,5 cm
(59)
Skladem
Poslední kousky
766 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, červené, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(344)
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Sausage Dog
Bavlněná, světle šedá, 19x29 cm
(9)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Přehoz Attica Velvet Embroidered
Prošívaný, sametový, béžový, 240x260 cm
(2)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 17 cm
(9)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Chair
Manšestrový, se snímatelným potahem, v mentolové barvě, šířka 70 cm, hloubka 80 cm, váha 3 kg
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
White Label
Zrcadlo Nyko
Nástěnné, s dřevěným rámem, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
1 829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Bloomingville
Váza Limone
Skleněná, žlutá, ø 15 cm, výška 27 cm
Skladem
1 044 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Crystal
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 459 Kč
1 230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Šachy Classic Art of Chess
(3)
Skladem
1 247 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Skladem
879 Kč
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Rex London
Kaleidoskop Colourful Creatures
Vhodný věk 3+
(1084)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Retro Meadow
Bavlněná, žlutá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(462)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Universal
Dětský koberec Beats
Syntetický, s nízkým vlasem, světle zelený, 120x170 cm
(17)
Skladem
1 889 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavě hnědý, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(4)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Styler
Obraz Petal Glow
70x100 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Lucerna Stoense
Kovová, ø 25 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětský koberec Tandani
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, se střední délkou vlasu, kulatý, slonovinový, ø 100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Obraz Charlotte
70x100 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
(17)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, krémový, 220x240 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(3)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Femme
Na kosmetiku, z plexiskla, 22,5x12,5 cm, výška 8 cm
(467)
Skladem
Poslední kousek
350 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, béžové, 240x220 cm
(9)
Skladem
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Strawberry Frills
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, růžové, 135x200 cm
(5)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Larky
Ručně malovaný, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 16 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Umbra
Koupelnový organizér Glam
Na kosmetiku, plastový, bílý, 27x17 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Zrcadlo Alata
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 15x35 cm
Skladem
626 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Zrcadlo Sicilia
Stojací, 46x146 cm
(88)
Skladem
Poslední kousky
2 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Swan
Se snímatelným potahem, 50x50 cm
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Termohrnek AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nerezové oceli, šalvějově zelený
(3)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, modrý
(39)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(12)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ručníky a osušky v sadě
10 ks, froté, bavlněné, krémové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(15)
Skladem
Poslední kousky
1 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
ONA
Váza Milo
Skleněná, krémová, ø 15 cm, výška 26 cm
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Stanley
Nosička na termosku All-Day Quencher Carry-All Rose Quartz
1,18 l, textilní, světle růžová
(1)
Skladem
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
340 ml, plastový, tmavě modrý
(37)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
920 Kč
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Svícen Gingerbread Lighthouse
Na čajovou svíčku, keramický
(14)
Skladem
1 009 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Libellules
350 ml
(273)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
(34)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Konvice na čaj Shine
Se sítkem, kameninová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Essentials
Povlečení Basic
Na dvoulůžko, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, zelené, 200x200 cm
(4)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Skleničky v sadě Notes
2 ks, 940 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
1 260 Kč
630 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
18
19
20
...
271
Načíst další