Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 910 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
507 Kč
s kódem
597 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Obraz Salin
80x100 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
Doručíme od 11. 12. 2026
1 717 Kč
s kódem
2 020 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Monocle
Ø 9 cm
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meowbaby
Pěnové hřiště Montessori
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 4 ks, krémové, 45x170 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 170 Kč
s kódem
3 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Kate Louise
Dětský polštářek Matryoshka
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 20 ks
Homéa
Ubrousky v sadě Farm Animals
20 ks, 33x33 cm
Skladem
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Joylight
Bílá/černá, plastová, LED, na baterky, ø6,5x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Red Gingham
Lněné, pratelné, kostkované, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Dekorační polštář Perníček
Fleecový, s vánočním motivem, hnědý, 38x32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Styler
Obrazy v sadě Subtle Nature
30x30 cm, 4 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 368 Kč
s kódem
1 609 Kč bez kódu
402 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sunnylife
Nafukovačka Fiesta Mariposa
Ø 110 cm
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, modré, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Kartos
Sešit s propiskou Swing
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Dalmatien
50x50 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Green Gate
Běhoun na stůl
Bavlněný, s květinovým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
454 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětská jídelní sada Mellow
2 ks, silikonová
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Styler
Akustická tabule Cloud L
Výška 60 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Běhoun na stůl Rachel
S potiskem, 40x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR Wendy
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Liena
Vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Isnel
Z recyklované bavlny, vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Stripe
2 ks, plastová, s pruhy, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Cosy Soft Checkerboard
Bílá/zelená, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kave Home
Umělý fíkus Lyrata
Ø 60 cm, výška 150 cm
(26)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 970 Kč
s kódem
2 318 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brandani
Rámeček
25x34 cm, na zeď, na fotku 21x30
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenička Sileia
240 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenička Obila
Na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Cosy Soft Checkerboard
Bílá/tmavě hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v sadě New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
Doručíme od 3. 11. 2026
4 096 Kč
s kódem
4 819 Kč bez kódu
2 410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Utěrka Essential
Z mikrovlákna, modrá, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Sequin Cluster
Sametový, modrý, 30x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Pinio
Přebalovací pult Cube
Z dřevotřísky, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: lamino, světle šedý, šířka 100 cm, výška 8 cm, hloubka 66 cm, hloubka vhodné komody 52 cm
Skladem
Poslední kousek
1 827 Kč
s kódem
2 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, bílé, 180x200 cm
(31)
Doručíme od 23. 10. 2026
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Colorful
50 str., formát A5, bez potisku
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Styler
Akustická tabule Fairytale
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spirella
Koupelnový organizér Madison
Na vatové tampony, skleněný, bílý, ø 10 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousek
715 Kč
s kódem
841 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Floreor
3 ks, textilní, s ornamenty, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
s kódem
152 Kč bez kódu
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meri Meri
Omalovánky Mermaid
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Mistletoe Kiss
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětský koberec Nautilus
Ručně tkaný, s příměsí vlny, s nízkým vlasem, kulatý, 100x112 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 960 Kč
s kódem
4 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
190
191
192
...
269
Načíst další