Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 916 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Meri Meri
Omalovánky Mermaid
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Mistletoe Kiss
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětský koberec Nautilus
Ručně tkaný, s příměsí vlny, s nízkým vlasem, kulatý, 100x112 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 960 Kč
s kódem
4 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Zrcadlo Rim
Nástěnné, 44x70 cm
Skladem
Poslední kousek
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, šedý, ø 20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 170x210 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Freddy
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 8,5x4,5x14 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Sedací vak Keno
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, béžový, šířka 63 cm, hloubka 63 cm, váha 5 kg
Doručíme od 26. 10. 2026
3 392 Kč
s kódem
3 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Marble
V mentolové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Bahia
Z recyklovaného plastu, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice Laura
Bílá, 18x28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
RecentToys
Desková hra Match!
(2)
Skladem
Poslední kousky
190 Kč
s kódem
224 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Váza Cone
Keramická, bílá, ø 9 cm, výška 40,5 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
1 427 Kč
s kódem
1 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Nanda
Kovový
Doručíme od 27. 10. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Zahradní lehátko Taylor
Polohovací/skládací, kovové, světle zelené, nosnost 110 kg, šířka 60,5 cm, výška 73,5 cm, hloubka 101,5 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 960 Kč
s kódem
3 482 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Meowbaby
Dětský polštářek J
S beránkem, taupe, 38x40 cm
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Romeo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v lososové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Zrcadlo Lahti
Nástěnné, 47x127 cm
(17)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 478 Kč
s kódem
1 739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, krémový, ø 25 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Wenko
Zrcadlo Borrone
Nástěnné, ø 40 cm
(74)
Doručíme od 23. 10. 2026
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Willy
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, krémový, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 838 Kč
s kódem
3 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Palm
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Pila
Kovová/plastová, 44 cm
(2)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Missy
500 ml, keramická, růžová
Doručíme od 27. 10. 2026
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Styler
Zrcadlo Lahti
Nástěnné, 47x127 cm
(149)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Stojací, 40x150 cm
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 063 Kč
s kódem
3 604 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl White Botany
Lněný, s květinovým vzorem, 40x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Boho
Do postýlky, otevřené, růžové, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
615 Kč
s kódem
724 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Zahradní koš XL
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, oranžový/šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Umělá rostlina Enkianthus
56x80 cm, výška 214 cm
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Povlak na polštář Toy Soldier
Na zip, s vánočním motivem, 45x45 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Deka Felu
Modrá/krémová, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 952 Kč
s kódem
2 297 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
Bizzotto
Slunečník Syros
Béžový, bez stojanu, 300x400 cm, výška 270 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
3 867 Kč
s kódem
4 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
328 Kč
s kódem
386 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 22x6x34 cm
(2)
Skladem
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Dětská jídelní sada Sunshine & Rainbow
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousek
842 Kč
s kódem
991 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Brock
Ručně vyrobená, skleněná, šedá, ø 22 cm, výška 50 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 954 Kč
s kódem
2 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
191
192
193
...
270
Načíst další