Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 919 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Brandani
Sklenice Essential
360 ml, na whiskey
(1)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Bizzotto
Zahradní konferenční stolek Taylor
Hliníkový, skládací, 43x44 cm, výška 36 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
2 032 Kč
s kódem
2 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Amori
Syntetický, s nízkým vlasem, 160x235 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 618 Kč
s kódem
3 080 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, slonovinová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Millie
110 ml, z kameniny, růžový
Doručíme od 27. 10. 2026
287 Kč
s kódem
338 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Siena
Z recyklovaného plastu, 17x30 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Obraz Hello
32x44 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
1 300 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Bloomy
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 160x235 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 456 Kč
s kódem
2 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Musk
S vůní pižma, váha 28 g
(7)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-15 % s kódem
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
160 Kč
s kódem
188 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Mepal
Dětská termoska Campus
Plastová, v mentolové barvě/ve stříbrné barvě, 500 ml
Skladem
Poslední kousek
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Everlast
90x118 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
Doručíme od 4. 11. 2026
4 245 Kč
s kódem
4 994 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s ornamentem, tmavě zelené, 135x200 cm
(78)
Doručíme od 3. 11. 2026
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home
Prostěradlo a povlak na polštář v sadě
Napínací, na dvoulůžko, z bavlny Renforcé, šedé, 180x200 cm
(2)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Flower Paradise
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský koberec Cute Teddies Pink
Pratelný, syntetický, bez vlasu, růžový/slonovinový, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 022 Kč
s kódem
2 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(1)
Skladem
87 Kč
s kódem
102 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Monochrome Sky
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Deka Nulina
Hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 210 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, béžový, 180x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Casa Selección
Světelná dekorace
Zelená, keramická, LED, na baterky, 10x8x16,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(24)
Doručíme od 3. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Akustický panel Stone Balance
Látkový, 88x118 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
3 467 Kč
s kódem
4 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Kámen na pizzu Dualchef
Z umělého kamene, 37x37 cm, výška 6 cm
Skladem
Poslední kousek
2 150 Kč
s kódem
2 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Obrazy v sadě Astratto
63x93 cm, 2 ks, s rámem/na plátně
Doručíme od 27. 10. 2026
3 884 Kč
s kódem
4 569 Kč bez kódu
2 285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, světle modré
Skladem
Poslední kousky
1 219 Kč
s kódem
1 434 Kč bez kódu
359 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, oranžové/hnědé, 140x190 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Zarážka na knihy Fala
Kovová
Skladem
1 254 Kč
s kódem
1 475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Capybara
Světle žluté, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 11x10x12 cm
(2)
Doručíme od 30. 10. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solina
Oranžová, papírová, do zásuvky, 35x14x63 cm
(3)
Skladem
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Přehoz Attica Velvet Embroidered
Prošívaný, sametový, zelený, 240x260 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, tištěný, na plátně
(175)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Sauna
Bavlněná, s pruhy, hnědá/béžová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spirella
Koupelnový organizér Agda
Na vatové tampony, z polyresinu, bílý, ø 9 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Hračka do vody Shark
Dřevěná, BPA free, vhodný věk 3+
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Dazzy Rose
Syntetický, se střední délkou vlasu, růžový/slonovinový, 120x170 cm
(2)
Doručíme od 30. 11. 2026
2 396 Kč
s kódem
2 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Yes Everyday
Zrcadlo Kennelly
Nástěnné, 50x80 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Obal na květináč Tonar
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 25,5 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 606 Kč
s kódem
1 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Noel
S vánočním motivem, 150x300 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Styler
Obraz Lazy Sunday
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 504 Kč
s kódem
1 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Grace
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
192
193
194
...
270
Načíst další