Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 938 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto
17x23 cm, stojací/na zeď, bílý, na fotku 15x21
(2)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Retro Flat LED
Digitální, s bezdrátovou nabíječkou, 8x16 cm, výška 3 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
965 Kč
s kódem
1 135 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 30x40
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bambum
Lahev Diem
500 ml, cestovní, skleněná, bílá/hnědá
(24)
Skladem
Poslední kousek
1 062 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Wave
Z mikroplyše, slonovinová, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Meri Meri
Omalovánky Space
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Signe
Šedý, plastový, LED, délka 210 cm
(1)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Linen Tales
Prostěradlo Melange
Napínací, na dvoulůžko, lněné, béžové, 180x200 cm
(22)
Doručíme od 18. 11. 2026
3 884 Kč
s kódem
4 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětské stínidlo Agnes
Bílé/hnědé, bambusové, ø34x20 cm
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Deka Galena
Z umělé kožešiny, hnědá, 130x180 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Prehistoric Dinosaurs
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Obrazy v sadě Mirta
29x39 cm, 2 ks, 3D
(6)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 126 Kč
s kódem
1 325 Kč bez kódu
663 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Brisa
440 ml, keramický, bílý/světle modrý
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
256 Kč
s kódem
301 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Nutcracker
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, zelené, 50x70 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Bílý/modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Umělý eukalyptus
Ø 18 cm, výška 117 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
2 685 Kč
s kódem
3 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Rámeček Sailor
16x21 cm, kamenný, bílý, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tomasucci
Květináč Calla
Samozavlažovací, plastový, ø 19 cm, výška 33 cm
Skladem
Poslední kousek
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Kreativní sada Coral Reef
Vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Stripes
72x102 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
3 986 Kč
s kódem
4 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
70x100 cm, tištěný, s rámem
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 906 Kč
s kódem
3 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Sandra
6 ks, 450 ml, na víno
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home Luxury
Set přehozu a povlaku na polštář Jacquard
Z žakáru, tmavě šedý, 180x240 cm
Skladem
Poslední kousek
2 541 Kč
s kódem
2 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Galena
Z umělé kožešiny, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Deka Nutcracker
Z mikroplyše, s vánočním motivem, tmavě zelená, 130x170 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Forma na chleba
27,5 x 12,5 cm, silikon
(5)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě
2 ks, ø 20 cm, výška 50 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 487 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Meowbaby
Pěnové hřiště Montessori
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 6 ks, růžové, 100x35 cm, výška 40 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
4 181 Kč
s kódem
4 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Forest Green Gingham
Lněná, zelená/šedá, 14x29 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v terakotové barvě, 70x130 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Design Letters
Dětská miska Darling
Plastová, světle modrá, ø 11 cm
(3)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Maximex
Ergonomický polštář Comfort
Černý, 25x43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Snow White
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Obraz Cave
120x60 cm, na plátně
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 770 Kč
s kódem
3 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Bliss
Ve zlaté barvě, skleněný, LED, na baterky, délka 160 cm
(1)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Floriane Garden
Dětský sedací vak Premium
Žlutý, šířka 60 cm, hloubka 25 cm, váha 1,5 kg
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 512 Kč
s kódem
1 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětské prostírání Follow The Rainbow
Silikonové, 38x38 cm
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Spirale
Plastové, s abstraktním vzorem, ø 38 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Robin Hood
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Přehoz Serla
Prošívaný, bavlněný, zelený, 180x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 074 Kč
s kódem
3 616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, růžový/béžový, 140x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, matně černý, na fotku 40x50
(13)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Drobná dekorace Jolly
Kovová/plastová, 9x24 cm, výška 24 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Playmobil
Dětská tapiserie Lorea Boy
Výška 36 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Z mikroplyše, krémová, 125x150 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
724 Kč
s kódem
852 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
198
199
200
...
270
Načíst další